Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LadnyChlopczyk: ta z ukośnym zamkiem na moje zbyt opieta, zwłaszcza że w Twoim wieku upodobanie co do własnej sylwetki zmienia się za często, wiem po sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też lubię M'ki zamiast rozmiaru L dla przykładu, ale tutaj masz kurtkę, załóż bluzę i nic na to nie włożysz. Dorzuć kilka kg mięśni i to samo. Ta po lewej zdecydowanie lepiej leży. Z takim #!$%@? krojem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LadnyChlopczyk: PS. nie słuchaj wykopowych boomerow, bo te barany biegają w workach na ziemniaki, noszą ubrania o kilka rozmiarów za duże, i jak chodzą do galerii to z matką raz na 2 lata, mając 35 na karku.
  • Odpowiedz
@kocia_mordka Zależy od wielu czynników. W sumie dzisiaj moja waga ok 86kg. Mam ziomka w moim wzr i ma +10kg, do tego co ja i wygląda nawet chudziej ode mnie. Ja mam bardzo drobne kości i do tego znacznie bardziej rozbudowaną gorę. On z kolei ma grube te kości, może to nieco zwiększać masę, tym bardziej, że jest silniejszy ode mnie tylko w siadach i to niewiele. Mamy podobny poziom BF. Specyfika
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: nie odpowiem jak jakosciowo kurtka ale bralem u nich portfel i totalnie nie polecam, reklamowany dwa razy i niby wymieniony na nowy a i tak rozpadl sie w tym samym miejscu co poprzednie. Co do wygladu chodz w tym co lubisz i Ci sie podoba a wykopki to wykopki jakby mogli to by ubrali wszystkich tak samo po czym narzekali na wszyscy wygladaja jednakowo:) pozdro
  • Odpowiedz