Wpis z mikrobloga

@ewridejhardtrajning: @zweistein4: tak, ale to są dwa różne kraje. Ja za cały tydzień na Teneryfie też zapłaciłam 135€ z pełnym ubezpieczeniem. Poszukaj na holidayautos jeszcze, ale po prostu tam tak poszło do góry, już ktoś pisał na mirko o tym i znajomi szukają i to samo. W tamtym roku za 5 dni na Sardynii zamawiając w czerwcu na wrzesień płaciłam 86€ + 100 zł ubezpieczenie, auto klasa najmniejsza
@ewridejhardtrajning: Dokładnie ten sam problem here. Rok temu na Malcie wyszło coś 1000 zł za tydzień. W lipcu Sardynia 3000 zł minimum za samochód. Usłyszałem od znajomej że we Francji ludzie czasami wynajmują prywatne samochody na ichniejszym olx za ułamek ceny z wypożyczalni. Podjąłem ten trop ale na razie nic na Sardynii takiego nie znalazłem.
@ewridejhardtrajning: w 2017 zaplacilem €190 za caly tydzien wypozyczenia corsy. Auto bralem z wypozyczalni przy lotnisku nie pamietam jak sie nazywala ale jak wyjdziesz z lotniska to po lewej stronie bedzie pietrowy parking i tam na parterze byla ta wypozyczalnia (mowa o Cagliari). Proponuje odrazu wziac maksymalne ubezpieczenie bo ludzie tam jezdza jak szaleni i wymijaja z kazdej strony.