Wpis z mikrobloga

#wroclaw
#jedzenie71

Zahir Kebab. Kuźnicza 60. Mega Rollo 50cm. 20zł.

To był najgorszy kebab w moim życiu.
Nie lubię wystawiać złych opinii. Jedzenie traktuje jako rozrywkę. Lubię pojechać, wziąć na wynos, zjeść coś pysznego w zaciszu mojej pracy, pół godziny się podelektować i wrócić do swojego życia. Pisząc o knajpach wolę polecać lokale, a nie je odradzać.

Dwa miesiące temu byłem już w Zahirze. Była to nieudana przygoda. Jednak tyle razy powtarzaliscie w komentarzach że wam smakowało, że dałem Zachirowi drugą szansę. 50cm kebab miał 47cm. Z czego nadzienia było w nim do 42cm, reszta to zwinięty, ubity, suchy, placek. Ciasta było objętościowo więcej niż mięsa i surówki razem wziętych. To coś co wkładają jako "baraninę", nie wierzę że jest 100% baraniną - tylko jakimś miksem, co mocno czuć w smaku i zapachu. Poza mięsem była tylko i wyłącznie nieodcieknięta surówka z kapusty i marchwi - woda z niej wyciekająca zalała całe mięso oraz rozmoczyła dużą część ciasta. Zamówionego sosu czosnkowego w środku nie było.

Z plusów, kasjerka odpowiadała po polsku, zamiast po ukraińsku.

Nie dałem rady tego zjeść, połowę wyrzuciłem - i to nie z powodu wielkości. Trzeciego podejścia do Zachira nie będzie.
NaglyAtakGlazurnika - #wroclaw
#jedzenie71

Zahir Kebab. Kuźnicza 60. Mega Rollo 5...

źródło: comment_1626164497WTaTzxy7LCoPWpCMaGjsPU.jpg

Pobierz
  • 143
#!$%@?, ale powiedz, kto teraz robi uczciwe kebaby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@aleksander_z: @zdjecie_z_wenszem: @Zales360:
bardzo dobrych kebabów we Wrocławiu nie ma. jest dużo słabych jak Zachir, jest sporo przeciętnych. Dobre kebaby padają zwykle przez problemy osobiste właścicieli.

Bardzo uczciwym kebabem jest Gyros Hot na Traugutta. Nie wiem ile istnieje, ale pamiętam że już 10 lat temu tam jadałem. Nie wzoruje się na niemieckich gemuse,
@Victim:
Jak pójdziesz do łóżka z kolesiem który chwali się że ma 20cm ptaka, po rozpakowaniu wyjdzie że ma 17cm, z czego ostatnie 5cm to bezwartościowa, wisząca skóra - będziesz zadowolona?

Jesteś chodzącym przykładem że niektórzy Polacy lubią być oszukiwani. Jeszcze się rzucasz że inni nie dają się oszukiwać xD. Mentalność niewolnika.
@aklebarimmm No to jak średnica placka to jak go zwinęli to przecież będzie miał w najszerszym miejscu właśnie tyle. Tu nie wygląda żeby końcówki jakoś służyły jako zamknięcie i były zawijane.

Rozumiem różnice 1 cm bo się coś skurczy i w ogóle masz tolerancję błędu. Natomiast jak masz w reklamie walone po oczach 50cm to powinno być te 50 cm plus minus 1. Tutaj masz 3 na mniej.
Jak już w temacie #!$%@? kebabów jesteśmy, to Majonezowy Golem wrzucił ostatnio info że będzie robił konfrontacje - który kebab stylizowany na gemuse jest bardziej gemuse xD. Kebz z Nowowiejskej vs Czarna Cebula z Olszewskiego xDDDDDDDD.

Ciekawe czy kryterium wydatków na reklamę będzie ważne ( ͡° ͜ʖ ͡°).

CC: @Darth_Gohan: @yolow71 @wiktorek_pl @mroz3 @Czesiowcy @uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
@NaglyAtakGlazurnika: to jest typowy zahir mega rollo, w całej Polsce to samo. Kapusta z marchwia i w opór suchych placków. Jak już nie mam wyjscia, to biore u nich wege kebaba, bo jednak ten falafel bardziej przypomina falafel niż to ich mięso przypomina mięso. A na dodatek do falafela dodaja nie tylko kapuste, ale i pomidory, ogóreczki i inne oliwki. Chociaz i tak staram sie unikać zahira jak tylko moge.
Gyros Hot


@Darth_Gohan: Pamiętam czasy, gdy byli całkiem ok - jakieś 13 lat temu. A może to moje standardy były wtedy tak niskie, ale pamiętam, że potem się po prostu pogorszyli w wyniku popularności i po dwóch przypadkach niedopieczonego mięsa po prostu już nigdy tam nie wróciłem.