Wpis z mikrobloga

@mvmxks @Aerwin: też obstawiałbym skarbówkę. Transakcje na rynku mieszkaniowym są obserwowane i w przypadku małych dochodów mogą rozpocząć dochodzenie skąd ktoś wziął na to pieniążki. Nie wiem jak jest z autami, ale pewnie takich transakcji jest dużo więcej i pewnie łatwiej załatwić jakieś lewe papiery, że auto było uszkodzone lub powypadkowe i zaniżyć wartość pojazdu.
@mvmxks: ale to dlaczego samochód stoi przed blokiem a nie przed domem :D Przecież nikt tego nie sprawdza :D

@Tomus88: z samochodami wiem po kilku znajomyc że łątwiej wziac leasing albo raty niz sie rozliczac z tego skad sie ma gotówke na drogą fure. Znam jednego łapówkarza, który mercedesa wział w najem długoterminowy w wypożyczalni i przepłaca za niego comiesiąc spory hajs, ale jednocześnie pierze sobie w ten sposob poeniądze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aerwin: Co do wielkiej płyty to znam rodzinkę na moim osiedlu co kupili sobie dwa mieszkania w jednym pionie. Zrobili tam kręcone schody i mieszkanie dwupoziomowe.
@DerMirker: ale płąci gotówką i nie musi sie tłumaczyć skąd go ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nnawet dogadał z wlascicielem wypożyczalni jaki to miał być model, kolor i wyposazenie :D

No ale mieszka w #!$%@? domku a nie w bloku z gierka :/
z samochodami wiem po kilku znajomyc że łątwiej wziac leasing albo raty niz sie rozliczac z tego skad sie ma gotówke na drogą fure


@Aerwin: chyba trochę za mało wiesz na czym polega leasing, doczytaj temat albo dopytaj innych znajomych