Wpis z mikrobloga

Giorgio Armani - Armani Code. Jakoś nigdy nie miałem okazji ich kupić, żadnego z flankerów, mimo że kilka razy widziałem dobrą cenę. Teraz jak wyszła woda perfumowa to pomyślałem, że kupię przy okazji i klasyka i parfumo, może się wszystkie rozbiorą.

A. Armani Code EDT
Cena: 2,0 zł/ml
Ilość: 100ml
parfumo 7,6 | fragrantica 4,17

B. Armani Code EDP
Cena: 2,8 zł/ml
Ilość: 90ml
parfumo 8,4 | fragrantica 4,38

C. Armani Code Profumo
Cena: 1,7 zł/ml
Ilość: 150ml
parfumo 7,7 | fragrantica 4,18

Zwykły kod armaniego ma oceny bardzo przyzwoite, bo to standardowy crowdpleaser, znany i lubiany przez masy. Ma już 17 lat.. ale wciąż jest ok. Natomiast kod armaniego w wersji perfumowanej wyszedł w tym roku i podbił rankingi. Przy prawie 200 osobach głosujących uzyskał ponad 8,0 na parfumo i prawie 4,4 na fragrze. Natomiast Profumo to zapach, który odkąd powąchałem, odtąd zalega na mojej liście - całkiem udany mi się wydał.

Odleję od 10ml. Parfumo jest więcej niż reszty, także brać śmiało jak ktoś niezdecydowany ;)

Dekanty 2,5 zł/szt.
Piczkomat 14zł
(nie wysyłam przez OLX)


Moje otwarte paczki: standardowo, jak ktoś chce uwolnić pakę albo bym podsumował, to pisać, podeślę i/lub wyślę ;)

+UWAGA: z końcem lipca czyszczenie magazynów, będę wypychał wszystkie paczki (wszystkim, bez wyjątków)
NicholasUrfe - Giorgio Armani - Armani Code. Jakoś nigdy nie miałem okazji ich kupić,...

źródło: comment_1626303109MzayI3yjBjUP137qGdkxSl.jpg

Pobierz
  • 22