Wpis z mikrobloga

najbardziej mnie smieszy to ze jaro mialby pozywac kogokolwiek za jakies slonowate XD przeciez te filmiki sa jak najbardziej w jego interesie XD jaro chodzi na policje zglaszac wyzwiska, grozby przejechania go samochodem, proby przypiecia mu latki pedofila, piosenki o tym ze dzieci przekopaly jarka, lamanie praw autorskich artystow piosenek, stalking, nawolywanie do linczu bliskich, wykorzystywanie wizerunku bez zgody
serio naprawde myslicie ze jaro chodzi na policje gadac o jakims slonowatym a nie o tym ze jakis randomowy typ anonimowo go obraza od wielu miesiecy?

tu smieszne podsmiechjki nic nie dadza, obrona moze tam bedzie prowokowac jara na procesie pytajac o glupoty

tak wogle to zapytajcie kozy jak wygladal jego proces z tworcami filmu o magiku, oni tez powolywali jakis swiadkow ze koza jest gangsterem, skonczylo sie wyrokiem i tyle, wasz kolega bedzie sie tlumaczyl dlaczego w kazdym filmiku nazywa jara "zaszczanym menelem" XD

a jak jeszcze dojda do iwonki to uuuuuuuuuu, ile ostatnio bylo gadki o iwonce na lajtach, ile zachecania do wyzywania jej uuuuuuuuuu

takze tego

ale ja sie nie martwie o waszego kolege bo wiem ze predzej czy pozniej wyciagnie jakies swoje orzeczenie o niepelnosprawnosci jak chodor i sad uzna ze hejter jaruni jest po prostu niepoczytalny XD no 7 zmysl mi to mowi ze tak bedzie XD
#kononowicz #patostreamy #mexicano
  • 11
@salamsalejman: najgorzej ze nie moge dac mu czarnolisto bo nie bede widzial jego wpisow i nie bede mogl ich zglaszac
przykry czlowiek z golym panem w awatarze na portalu dla 13 latkow XD chlop dzieciaty a pisze jakies komentarze do 13 latkow, chyba naprawde lubi dzieci, szkoda ze nie swoje XD moze to jak z moczem, ze swoim sie tego nie robi, cudze dzieci sie zaczepia XD