Wpis z mikrobloga

@Cukrzyk2000: #!$%@? sie do typa bo nie chce płacic januszowi połowy wypłaty za samą mozliwosc zamieszkania w jego prl-owskim penthausie a do tego robic opłaty za drugie tyle. Jak dla was samodzielnosc to praca za sam dach nad głową w tym chorym kraju to nie ma o czym dyskutowac
  • Odpowiedz
Chcecie zaimponować dziewczynom? Kupcie od Mirka trochę bibelotów z różnych krajów i opowiadajcie dupom zmyślone historie jak to latacie po świecie i przezywacie przygody, tylko pamiętajcie aby wystawić wszystkie bibeloty na wierzch, żeby widziała! No i warto cos wcześniej przećwiczyć żeby sie nie jąkać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Dwudziestolatek mieszka z mama, ale wykopek, czaisz? HAHA. W tym wieku już powinieneś mieć trzy mieszkania na własność i w nich mieszkac. #!$%@?, ze masz dobry kontakt z mama. Na wykopie nie pozwalają XD
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000 jest możliwość sprzedaży z wysyłką? Jestem obecnie za granicą, a do Lublina mam i tak z domu pół polski.

Jesteś w moim wieku. Nie przejmuj się krytyką. Wielki plus dla ciebie ( )
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000 dla sorki kupiłbym jakieś pudełko drewniane, ona jest fanką czegoś takiego.

A ja mam pytanie o ten taki "talerzyk" z kostką wykonaną z linii

Pudełko to takie obok tego ze słonikiem, albo to z samego dołu po lewej stronie

Jeżeli są to jakie byłyby ceny?
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: wyk0pki: #!$%@? p0lki, dla nich jak mieszkasz z rodzicami to game over, trzeba zarabiać 15k, mieć apartament i limuzynę albo ryj 10/10 żeby takiej zaimponować. Piekło mężczyzn
Też wyk0pki: patrzcie go, mieszka z mamą xDD pewnie jeszcze ma z nią zdrowe relacje, ale beka xD i sobie jeszcze dorabia sprzedając bibeloty na bazarku xDXdXd
Powodzenie Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz