Wpis z mikrobloga

Witam,

Czy zna ktoś jakieś metody na przyspieszenie pozbycia się metabolitów THC z organizmu
( Nie palę już 1.5msc) na teście wykazuje pozytyw.
Uczęszczam na siłownię, codziennie piję minimum 3l wody + inne płyny. Odżywiam się białkowo 2g-2.5g białka na kg masy ciała. Waga 86 przytyłem przez te 1.5msc - 4kg. Czas mam do końca października.
Prosiłbym o każdą wskazówkę.

Pozdrawiam

#narkotykizawszespoko
#narkotyki
#narkotykiniezawszespoko
#zdrowie
  • 20
@kornik69: Było zastanowić się, zanim sięgnąłeś po narkotyki. Sam dokonałeś wyboru, teraz ponieś po męsku jego konsekwencje. Kogo Ty chcesz oszukać? Może i nawet Ci to się uda, ale i tak i tak wiesz napewno, że samego siebie nie oszukasz. Ćpun na zawsze pozostanie ćpunem.
@kornik69: No, ale jednak jakieś kąśliwości i wyzwiska musiałeś wtrącić, co? Za słowa prawdy? Aż tak Cię to zabolało?
Ja Cię nie obraziłem, stwierdziłem tylko fakt, jeżeli on Cię zabolał, to mogłeś zastanowić się przed sięgnięciem po dragi, no ale okej, rozumiem, że musisz gdzieś te złość i agresję która w Tobie jest na głodzie narkotykowym gdzieś wyładowywać, więc wybaczam Ci. Nie mam żalu, ale zastanów się nad sobą człowieku, bo
@Hissis Człowieku Twoje słowa mnie w żaden sposób nie ruszają. Jesteś śmiesznym ludzikiem z internetu dlatego to co piszesz czytam i odrazu wypuszczam drugim uchen bo Twoje zdanie nic nie wnosi i takich umiejętności trzeba się nauczyć.
Nie będę Ci się tłumaczył dlaczego tak a nie inaczej.
Jasno pytam o coś i oczekuje odpowiedzi na temat, nie masz nic wnoszącego do tematu to po jasną Anielke cokolwiek piszesz ? - to mnie
@kornik69: no i zobacz człowieku, zobacz sam co Ty wyprawiasz, jak Ci te narkotyki mózg zeżarły, piszesz tak:

Człowieku Twoje słowa mnie w żaden sposób nie ruszają.

żeby za moment napisać:

to mnie denerwuje, że na świecie są jeszcze takie dzbany.


Nie wiem, czy znowu jesteś odurzony narkotykami, czy po prostu aż tak Cię furia i agresja na głodzie trzyma, że nie widzisz, że zaprzeczasz samemu sobie, obrażasz, wyzywasz i nie
Będę jadł dużo cytryny, pił więcej wody niż dotychczas. Ćwiczył więcej celem zrzucenia wagi o te 4 kg. Pod koniec Nast msc zrobię kolejny test.