Wpis z mikrobloga

W 2016 kupiłem taką latarkę:
https://archiwum.allegro.pl/oferta/mocna-latarka-led-cree-xml-t6-zoom-wyprzedaz-i5644939132.html
MOCNA LATARKA LED CREE XML-T6 ZOOM WYPRZEDAŻ (5644939132)

i od dawna mnie irytuje. Głównie to, że nie trzyma trybu pracy. Przełącza się je wciskając główny przycisk i nie wiem, czy to przez sprężynę, czy przez co ale po jakimś czasie (często kilku krokach...) zmienia się z ciągłego świecenia w stroboskop... Nie mam pomysłu jak to naprawić. Nie miałbym do niej zastrzeżeń jakby miała jedne tryb pracy, lub jakby dało się na stałe dany tryb ustawić. Stroboskop i SOS są mi zbędne.

W każdym razie jaką byście polecili? Przeznaczenie to doświetlanie sobie chodnika w mieście, szczególnie na okres jesień / zima w nieoświetlonych i słabo oswietlonych miejscach. Teraz na Allegro / Ali kupiłbym najchętniej coś co nie jest obsługiwane jednym przyciskiem, żeby był najlepiej przesuwany przycisk na stałe ustawienie jakiegoś trybu pracy, bo inaczej znów się spieroli.
Jakieś sugestie?
Jasność tej wyżej wydawała mi się OK jak coś/

#latarki #latarka #pytanie #allegro #aliexpress
  • 3
@FrasierCrane: widzę, że tanio nie będzie i jak już to okolice 100 zł. Najtańsze z pamięcią trybu to są chyba Convoye? Co np. z Convoy c8+? Wydaje się być przesadzona na moje potrzeby i też przełączanie trybow jednym przyciskiem (no ale ma pamieć, to może lepiej będzie działać)
@FrasierCrane: jakbyś chciał jeden tryb to możesz spróbować zrobić pencil mod. W mojej latarce wystarczyło znaleźć na płytce sterownika kondensator (taka mała brązowa kostka) i 'zamalować' jego górna warstwę ołówkiem. Zwierając w ten sposób styki kondensatora, sterownik traci pamięć i włącza tylko jeden tryb