Wpis z mikrobloga

Z okazji wczorajszych wydarzeń pragnę przypomnieć, że:

**Włodzimierz Czarzasty bezprawnie zawiesił kilku posłów swojej partii tylko dlatego, że nie podobał im się sposób prowadzenia partii przez Czarzastego, metody jakimi posługuje się p. Czarzasty to jest creme de la creme stalinowskich rozwiązań.

poza tym, Mireczkom z #neuropa uświadamiam, że jak się mówi, że białe nie jest białe, to nie zmieni koloru tylko przez to, że będziemy zaprzeczali prawdzie.

IDEOLOGIA LGBT jest jak najbardziej realną rzeczą, za Nauką o Polityce i Wikipedią:

Mianem ideologii określa się każdy zbiór uporządkowanych poglądów – r
eligijnych, politycznych, prawnych, przyrodniczych, artystycznych, filozoficznych – służących ludziom o tożsamych poglądach do objaśniania otaczającego ich świata. Społeczną funkcją ideologii jest artykulacja celów aktywności i dopuszczalnych sposobów ich osiągania oraz motywacja ich zasadności względami uznawanymi za wyższe niż jednostkowy interes (wizja rzeczywistości + system wartości + dyrektywy praktycznego działania).

Podkreślam, że LGBT nie reprezentuje wszystkich ludzi o orientacji homoseksualnej. Nie mówimy tutaj o gejach czy lesbijkach, tylko o ludziach deklarujących się jako element środowiska LGBT

I teraz, zastosujemy metodę eliminacji do określenia czy osoby LGBTQ posiadają własną ideologię:

poglądy religijne: proszę podajcie mi ludzi ze środowiska LGBT którzy są praktykującymi wiernymi.
poglądy polityczne: proszę podajcie mi przykład człowieka ze środowiska LGBT który ma poglądy prawicowe.
poglądy prawne: proszę podajcie mi przykład osoby która jest zwolennikiem prawa naturalnego.
poglądy przyrodnicze: proszę podajcie mi przykład człowieka ze środowiska LGBT który jest zwolennikiem ekspancji człowieka w środowisku
poglądy artystyczne i filozoficzne: proszę podajcie mi przykład osoby która w środowisku LGBT nie jest postmodernistą.

Zgodnie z powyższym, aby być zaliczonym do sympatyków lub członków grupy osób LGBT należy posiada odpowiednie poglądy które muszą być zgodne z tym co reprezentuje
IDEOLOGIA LGBT.**

Oczywiście, dowody anegdotyczne typu: "znam geja co chodzi do kościoła", nie są żadnym argumentem w tej dyskusji.

#lgbt #polityka #konfederacja #4konserwy #urojenialewakoidalne #bekazlewactwa (obrazek dla atencji)
qluch - Z okazji wczorajszych wydarzeń pragnę przypomnieć, że:

**Włodzimierz Czarz...

źródło: comment_1626688370gsRPTGHa6piLKVET7zu69r.jpg

Pobierz
  • 66
@qluch
poglądy religijne: proszę podajcie mi ludzi ze środowiska LGBT którzy są praktykującymi wiernymi.
poglądy polityczne: proszę podajcie mi przykład człowieka ze środowiska LGBT który ma poglądy prawicowe.


Żeby osoby LGBT lgnęły do kk czy prawicowych partii musiałby być ogarnięte syndromem sztokholmskim, gdyż te środowiska dyskryminują takie osoby oraz sprowadzają na nie nienawiść. To powinna być nauka dla partii, które ponoć są za wolnością gospodarczą. Brak zamordyzmu, postulaty wolnościowe dla LGBT i
Żeby osoby LGBT lgnęły do kk czy prawicowych partii musiałby być ogarnięte syndromem sztokholmskim


@PiccoloColo: o czym ty piszesz? Przecież, to właśnie udowadniam. Żeby być prawicowcem nie można być LGBT, tylko prawicowym gejem albo lesbijką.

To jest właśnie przykład ignorancji środowiska LGBT. Nie rozumie ono, że poza LGBT istnieje przestrzeń dla osób homoseksualnych.

Istnieje i ma się dużo lepiej niż LGBT.

dyż te środowiska dyskryminują takie osoby oraz sprowadzają na nie
@qluch No i super. Chłop wysmarował pokaźny post, niby zachęcający do dyskusji, ale kończy się zawsze tym samym. Kolega wyżej wytłumaczył kogo reprezentuje skrót LGBT. Pisząc LGBT mam na myśli ludzi, bo to ten skrót oficjalnie oznacza. Ty i wielu innych na wykopie otaczacie to własną fiksacją.
Jakby w Polsce politycy prawicy nie szkalowali osób nieheteronormatywnych. Na szczęście politycy prawicowe na zachodzie nie są tak zacofani.
Może jeszcze powiesz, że podczas marszów
poglądy religijne: proszę podajcie mi ludzi ze środowiska LGBT którzy są praktykującymi wiernymi.

poglądy polityczne: proszę podajcie mi przykład człowieka ze środowiska LGBT który ma poglądy prawicowe.

poglądy prawne: proszę podajcie mi przykład osoby która jest zwolennikiem prawa naturalnego.

poglądy przyrodnicze: proszę podajcie mi przykład człowieka ze środowiska LGBT który jest zwolennikiem ekspancji człowieka w środowisku

poglądy artystyczne i filozoficzne: proszę podajcie mi przykład osoby która w środowisku LGBT nie jest postmodernistą.
poglądy religijne: proszę podajcie mi ludzi ze środowiska LGBT którzy są praktykującymi wiernymi.


@qluch: Potężnie zaorałeś tych wszystkich prawicowych szurów, konserwatystów odklejonych od rzeczywistości.

Fundacja Wiara i Tęcza
Działamy na rzecz chrześcijan homoseksualnych, biseksualnych, transpłciowych, niebinarnych i interpłciowych, opowiadając się za pełną akceptacją LGBT+ w Kościołach i w społeczeństwie

Tworzymy przyjazne środowisko, w którym polscy chrześcijanie LGBT+ są w pełni akceptowani

Następnym razem przygotuj się do tematu przynajmniej na poziomie: rozwielitka.
UchoSorosa - > poglądy religijne: proszę podajcie mi ludzi ze środowiska LGBT którzy ...

źródło: comment_1626691658ycS0l9K3zMHzy6kKQ8i3tR.jpg

Pobierz
Kolega wyżej wytłumaczył kogo reprezentuje skrót LGBT.


@PiccoloColo: tylko, że nie wszyscy zgadzają się z tym postulatem. To jest właśnie problem zwolenników LGBT, że są oni pewni, że skrót reprezentuje WSZYSTKIE osoby a nie TYLKO grupę tych osób. LGBT nie ma wyłącznego prawa koncesjonować, kto jest gejem a kto lesbijką ¯\_(ツ)_/¯ pogódź się z tym.

Wystarczy że wymienisz ten zbiór uporządkowanych poglądów.


@prawa_reka_sorosa: nie muszę, wystarczy metoda eliminacji ( ͡
pseudofilozoficznych wywodów


@El3xetor: możesz mi napisać, gdzie tu są pseudofilozoficzne wywody i chłopski rozum? Na razie to ty się ośmieszyłeś tym wpisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


wymysliłeś sobie ideologie


@Leniek: udowodniłem jej istnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

LGBT z definicji oznacza tylko i wyłacznie osoby o danej orientacji seksualnej


@Leniek: tak, dlatego stosuję określenie IDEOLOGIA LGBT