Wpis z mikrobloga

Z okazji wczorajszych wydarzeń pragnę przypomnieć, że:

**Włodzimierz Czarzasty bezprawnie zawiesił kilku posłów swojej partii tylko dlatego, że nie podobał im się sposób prowadzenia partii przez Czarzastego, metody jakimi posługuje się p. Czarzasty to jest creme de la creme stalinowskich rozwiązań.

poza tym, Mireczkom z #neuropa uświadamiam, że jak się mówi, że białe nie jest białe, to nie zmieni koloru tylko przez to, że będziemy zaprzeczali prawdzie.

IDEOLOGIA LGBT jest jak najbardziej realną rzeczą, za Nauką o Polityce i Wikipedią:

Mianem ideologii określa się każdy zbiór uporządkowanych poglądów – r
eligijnych, politycznych, prawnych, przyrodniczych, artystycznych, filozoficznych – służących ludziom o tożsamych poglądach do objaśniania otaczającego ich świata. Społeczną funkcją ideologii jest artykulacja celów aktywności i dopuszczalnych sposobów ich osiągania oraz motywacja ich zasadności względami uznawanymi za wyższe niż jednostkowy interes (wizja rzeczywistości + system wartości + dyrektywy praktycznego działania).

Podkreślam, że LGBT nie reprezentuje wszystkich ludzi o orientacji homoseksualnej. Nie mówimy tutaj o gejach czy lesbijkach, tylko o ludziach deklarujących się jako element środowiska LGBT

I teraz, zastosujemy metodę eliminacji do określenia czy osoby LGBTQ posiadają własną ideologię:

poglądy religijne: proszę podajcie mi ludzi ze środowiska LGBT którzy są praktykującymi wiernymi.
poglądy polityczne: proszę podajcie mi przykład człowieka ze środowiska LGBT który ma poglądy prawicowe.
poglądy prawne: proszę podajcie mi przykład osoby która jest zwolennikiem prawa naturalnego.
poglądy przyrodnicze: proszę podajcie mi przykład człowieka ze środowiska LGBT który jest zwolennikiem ekspancji człowieka w środowisku
poglądy artystyczne i filozoficzne: proszę podajcie mi przykład osoby która w środowisku LGBT nie jest postmodernistą.

Zgodnie z powyższym, aby być zaliczonym do sympatyków lub członków grupy osób LGBT należy posiada odpowiednie poglądy które muszą być zgodne z tym co reprezentuje
IDEOLOGIA LGBT.**

Oczywiście, dowody anegdotyczne typu: "znam geja co chodzi do kościoła", nie są żadnym argumentem w tej dyskusji.

#lgbt #polityka #konfederacja #4konserwy #urojenialewakoidalne #bekazlewactwa (obrazek dla atencji)
Pobierz
źródło: comment_1626688370gsRPTGHa6piLKVET7zu69r.jpg
  • 66
poglądy polityczne: proszę podajcie mi przykład człowieka ze środowiska LGBT który ma poglądy prawicowe.

Milo Yiannopoulos, Blaire White

poglądy prawne: proszę podajcie mi przykład osoby która jest zwolennikiem prawa naturalnego.

Zapewne cała masa? Z prostego względu prawo naturalne to dość szeroki zakres xd Ba same argumenty o LGBT często zachaczają, lub są argumentami o prawie naturalnym.

poglądy przyrodnicze: proszę podajcie mi przykład człowieka ze środowiska LGBT który jest zwolennikiem ekspancji człowieka w
W jaki sposób chcesz dowieść że X istnieje, skoro nie potrafisz opisać czym jest X i jakie ma właściwości?


@prawa_reka_sorosa: dlaczego mam dowodzić X? Co wy macie z tym Sorosem? Każdy nick z Sorosem to pewność, że mamy ignoranta albo nieuka ( ͡° ʖ̯ ͡°) weź przeczytaj definicję i przestań się ośmieszać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Milo Yiannopoulos


@SirSherwood: ( ͡°
Bo twierdzisz że istnieje...


@prawa_reka_sorosa: istnieje ZBIÓR a nie dokładnie jedna rzecz. Definicja Ideologii wskazuje, że to jest uporządkowany ZBIÓR.

Jakby LGBT NIE było IDEOLOGIĄ i reprezentowało WSZYSTKICH gejów i lesbijki, to miałbym w ch*j przykładów ludzi wierzących o prawicowych poglądach i będących konserwatystami światopoglądowo. tymczasem otrzymuję odpowiedzi w postaci max 3 przykładów które tez nie wpisują się w powyższą definicję.
Poza tym, te osoby nie reprezentują IDEOLOGII LGBT.


@qluch: matko ale fikołek z twojej strony, karku sobie przy okazji nie złamałeś? Chciałeś, żeby ci dał osoby LGBT które mają konserwatystyczne poglądy dałem. A teraz mówisz ze nie reprezentują ideologi lgbt.
A co mam ci dać wykaz a4 konserwatystycznych lgbt? Po takim fikołku z twojej strony mi się nawet nie chce podawać jednego xD
@qluch

To jest właśnie problem zwolenników LGBT, że są oni pewni, że skrót reprezentuje WSZYSTKIE osoby a nie TYLKO grupę tych osób.

Nie. Problemem są homofoby, także ci, którzy swą homofobię skrywają przed płaszczykiem sztucznej troski lub nieporządanych działań społecznych.

P. S. Sam widzisz. Napisałeś tak durny post, którego wątła logika została doszczętnie wyjaśniona w komentarzach, a mimo to twój wpis to wyższa półka, jeśli chodzi o poziom konserw względem LGBT.
@qluch:

przestrzeń wolności w ramach tych poglądów jest na tyle spójnym zbiorem, że można nazwać go IDEOLOGIĄ

XD. No chyba jednak nie. Jeśli uważasz, dla przykładu, że szintoista, ateista czy buddysta mają cokolwiek ze sobą wspólnego, to chyba jesteś upośledzonyXD. Albo environmentalista, z przemysłowcem.

Jeśli ktoś jest w środowisku LGBT to z całej przestrzeni poglądów NIE MA kilku jedynie punktów, tych które wymieniłeś
@qluch Mam gdzieś Czarzastego, ale nazwanie zawieszenia w partii "creme de la creme stalinowskich rozwiązań" jest opluciem mojego pradziadka stryjecznego, zamordowanego w Katyniu przez ludzi o poglądach na LGBT zbliżonych do twoich.

Nie wiem też, co ma z tym wspólnego LGBT. Ale ok.

IDEOLOGIA LGBT jest jak najbardziej realną rzeczą


Dokładnie. Konkretnie określeniem, jakie (wyłącznie polscy) patokonserwatyści używają na osoby LGBT, bądź jakiekolwiek próby zaprzestania ich prześladowań.

Mianem ideologii określa się każdy