Wpis z mikrobloga

Cały czas powtarzam wykopowej swołoczy, że bolatzkaja #!$%@? to nędzny żart. Istnienie jako oddzielny polityczny byt to jest #!$%@? jakieś nieporozumienie. Wg mnie ruskie powinny przeprowadzić naloty dywanowe nad #!$%@?ą B, #!$%@? A sprzedać za 1EUR Niemców i problem tego gówna w końcu z bani
  • Odpowiedz
@juzwos: Większość tych ukraińskich studentów to ani be ani me na studiach. Kolega jest wykładowcą akademickim, mówił, że oni zwykle nawet po polsku nie rozumieją, a co dopiero mówią. Ale przepycha się ich w sesji, bo teraz za każdego studenta uczelnia dostaje kasę.
  • Odpowiedz
Ale wiecie że Ukraińcy idąc na studia nie mają nawet 18 lat bo ich edukacja średnia kończy się dużo szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam koleżankę 21 l i już licencjat u nas na uczelni skończony ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KrolAniolow: tsa :D Pamietam jak w akademiku dostalem zaproszenie na jedną 18nastke od ukrainki :D
  • Odpowiedz
gównokierunek to faktycznie strata czasu ale poważne kierunki są uważane.


@Wmordejerza5000: to moze Medycyn a potem goeno w Polsce gdzie ci nie dadzą robić specjalizacji? A może prawo gdzie potem sie nie przebijesz bez koneksji rodzinnych. Finanse jedynie mu przychodzą do głowy jako cos z sensem no i informatyka ale to nie jest dla wszystkich
  • Odpowiedz
@juzwos: na początku lat 90. do bardziej obleganych szkół zawodowych były konkursy świadectw. Tam gdzie ja złożyłem na 120 miejsc było ponad 200 chętnych. Masa moich kolegów się nie dostała. Potem w klasie okazało się, że część tych kolesi nie potrafi odejmować pod kreskę. Jak to możliwe, że się dostali i w jaki sposób mieli wyższą średnią od moich kolegów, którzy ich zjadali wiedzą. A na dlatego, że byli z wiosek,
  • Odpowiedz
@paprykarz2137: Ja miałem na SGGW współlokatora na weterynarii, ja dwa lata się próbowałem dostać i ledwie się to udało. Oczywiście Karta Polaka. Jak doszło do sesji zimowej to stwierdził, że #!$%@? wyjściówkę z anatomii i wraca na Białoruś, aby sobie zacząć za rok od nowa (blokując komuś miejsce). Teraz na kampusie SGGW to się czuję jakbym w jakimś #!$%@? Mińsku czy Lwowie mieszkał. Ja nie mówię, że to źle, że obcokrajowcy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@juzwos: Dima już zaciera rączki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polska jest orana codziennie przez wszystkich, jedziemy dalej, co będzie za kilka lat w tym kartonie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@juzwos: Dobrze, że nie studiuje. Teraz fajnie widać jak kraj idzie w strone "równości, egalitaryzmowi..." i innym tego typu brednią. Gdzie Adi popełnił błąd ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz