Wpis z mikrobloga

@technojezus: To wyślij mi zdjęcie chętnie obadam temat, nie oglądam telewizji więc nie zamierzam wchodzić w tą propagandową stacje.

Stan na 20.07.2021 r., godz. 13.30


Według stanu na 20 lipca, zarejestrowano 2 881 594 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Zmarło 75 >219 osób, 2 652 994 wyzdrowiały. Dziś przybyły 104 przypadki zakażenia, 4 zgony oraz 107 osób, które wyzdrowiały. >Liczba zajętych łóżek z powodu COVID-19 wynosi 349, a zajętych respiratorów 60. 88
To wyślij mi zdjęcie chętnie obadam temat, nie oglądam telewizji więc nie zamierzam wchodzić w tą propagandową stacje.


@KrejZi321: Wiadomo, badania są propagandowe. Co wy macie w mózgu, to tragedia. Zobacz materiał i bedziesz miał źródło z danymi.

W ogóle, pewnie jak powiedziliby, że ziemia jest okrągła na tvnie, to byś mowil, że propaganda pewnie bo tefałen.

słaby bait


@pigularz: sam jesteś bait, sobie zobacz jak nie wierzysz. Podalem na
@Imperator_Wladek: Czyli tak jak myślałem, chorych liczyli od końca grudnia do końca maja gdzie pod koniec kwietnia mieliśmy ledwo 7,8% zaszczepionych a w szczycie zachorowań (30K dziennie) mieliśmy 5% zaszczepionych.

Zapisy na szczepienia najczęściej hospitalizowanych czyli 70+ ruszyły w marcu więc nic dziwnego że większość hospitalizowanych w okresie od 27 grudnia to byli niezaszczepieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dane z UK pokazują że szczepionka chroni ale podawanie