Wpis z mikrobloga

Znajomy zmaga się z nerwicą lękową i nerwicą natręctw. Odbił się od dwóch psychologów, a do psychiatry nie ma zamiaru iść bo boi się, że ten zacznie go faszerować lekami. Myślę jak mu pomóc, i wyczytałem, że olejki z CBD mają super właściwości w takich zaburzeniach jak nerwica czy duża podatność na stres. Może ktoś to potwierdzić? Czy to raczej kolejny scam do nabijania sakwy i placebo w oleju?

#cbd #marihuana #depresja #nerwica
  • 17
@histaminapusz: Moja luba ma cały pergamin schorzeń, CBD (quality olejek, duże stężenie) rzeczywiście przynosił pewną ulgę, wyciszenie. Jest dużo badań na temat CBD <-> łagodzenia zaburzeń, nerwic, depresji, możesz sobie poczytać. Ja polecam sklep mrhemperek, tam jak do tej pory udało mi się zakupić najgorzej smakujący ale za to najlepiej działający olej. Niech spróbuje bo nic nie szkodzi.
oczywiście że cbd uspokaja czy tam zamula i odstresowuje z tym że nie takie dawki jak piszą na opakowaniach. Takie 5mg to napewno nie przyniesie efektu ale 60 czy 90mg jednorazowo już można poczuć. Nerwice można leczyć też marychą z thc, wówcza dobrze jest wyciszyć psychoaktywne działanie właśnie olejkiem cbd
@histaminapusz:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@histaminapusz: nie chce być faszerowany lekami, ty chcesz go faszerować cbd, trochę mindfuck. Niech idzie do psychiatry i będzie pod okiem specjalisty, a nie. Skoro mówi o faszerowaniu lekami to totalnie nie ma pojęcia jak te leki działają.
@Lukaszewski23456: Ale to ty chyba nie masz pojęcia. To ze masz jakieś jazdy po thc to nie znaczy ze każdy tak ma. O nerwicy wiem dosc dużo i mecze się z tym od 20 lat. Leczę się psychiatrycznie z wykorzystaniem min. Marichuany medycznej oczywiście pod kontrola lekarza. Działanie psychoaktywne można zniwelować prawie do zera. Jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. Jaka odpowiedzialność? Co ty bredzisz? Człowieku od leczenia jest
#!$%@?, człowieku ogarnij się, to że ktoś Nerwice lękową czy tam jak wolisz LĘKOWĄ leczy benzo to nie znaczy że każdy tak leczy, inny leczy ssri czy nssi czy tam hydroksyzyną a jeszcze inny psychoterapią. I to wcale nie znaczy że Twoje leczenie jest najwłaściwsze. Każdy przeżywa swje problemy w sposób indywidualny i na każdego różne leki różnie działają. Ja już przerabiałem różne kuracje i bywało że po tabletkach miałem giga odpały,