Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Okropnie irytujący są ludzie, którzy myślą, że TYLKO wygląd daje ci powodzenie. Są dwa pozostałe: finanse, oraz wychowanie. Jeśli ci się nie przelewa zanim zaczniesz sam zarabiać i dom jest dosyć konserwatywny, mając bujne, jasnobrązowe włosy, bursztynowe oczy przy 184 cm i delikatnych rysach masz takie szanse jak norwood 168 cm z ziemniaczaną twarzą.
U mnie oprócz wyglądu wymienione dwa czynniki spowodowały, że lgnę do czarodzieja. Cały okres dojrzewania miej kompleksy, że nie stać cię na nowsze telefony, że nie możesz wracać w nocy z imprez. W końcu pozostają ci tylko koledzy przegrywy, oraz lepiej wyglądający, ale z jakimś autyzmem. Który i ja zyskałem. Zdając sobie sprawę z własnych możliwości odrzuciłem trzy dziewczyny, bo wiedziałem na jakim gruncie stoję w reszcie.
Na studiach bardziej skupiłem się na własnej niezależności, znalezieniu kumpli, z którymi szedłem do pubu na piwko, w domu znajdywałem nowe kontakty przez internet, wymieniłem się zainteresowaniami.
Co śmieszne, w domu raczej nie ma 100% akceptacji, że będę wiecznie singlem. Ale co, mam wybrać kobietę, która przede mną miały, dwóch, trzech, oni byli na pierwszą miłość, wyjazdy,a ja mam być do „stabilizacji”, wracania punktualnie z pracy ect?
Pracę mam na tyle lekką, by nawet za te mniejsze pieniądze po powrocie żyć po swojemu. Może mnie nie stać na samochód, którym bym zaimponował, ale ubrania, telefon, komputer bez problemu. A w moim wieku już mi się nie chce szukać, starać się imponować.

#przegryw #blackpill #zwiazki #dorastanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f7bd651ac965000b015866
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Okropnie irytujący są ludzie, którz...

źródło: comment_1626849122j3NCrQSe71Qlwr2DfCS1xS.jpg

Pobierz
  • 9
OP: @graf_zero Rozwiniesz? Nie pytaj w celu chęci kontrargumentacji, ale od dwóch lat mija mi chęć znalezienia kogoś.

@TypowyZakolak Przed trzydziestką, ale nie bite 29

@Soothsayer Czemu to służyło? Uważasz, że zostanie betabankomatem po trzydzietsce dla kobiety, której zaczął uciekać czas, po własnych przejściach jest dobre? Nie wydaje mi się. Nie mam 17 lat, by czuć te motyle czy jak to opisują.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
OP: @Soothsayer Tak to zinterpretowałeś? A co mi da bycie betabankomatem? Albo bycie tym "od stabilizacji, gdy ta się wyszalała"? Do tego piję. To chyba lepiej być samotnym, przynajmniej twoje życie nie jest udawane. I szczerze? Powiedziałem sobie its over. Lepiej its over niż betabankomat.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua