Wpis z mikrobloga

#hempshot #wykopjointclub #cbd

Jako fan olejków konopnych i produktów Greenout (które również sobie chwalę), zdecydowałem się na spróbowanie produktów Cannabis boys ze sklepu Palexpress. Po miesiącu od zakupu poszły 4 olejki o różnej mocy, zakupione w całkiem dobrej cenie. Skład to mieszanka olejku konopnego z dodatkami smakowymi, np. z sokiem jabłkowym i gruszkowym, każdy z olejków smakował przyzwoicie. Z efektów jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mi wystarcza 10-20ml najmocniejszego (Amnesia), żeby poczuć relaks, więc wychodzi ekonomicznie, choć ja jestem dość wrażliwy na działanie tych olejków. W porównaniu ze zwykłym paleniem, efekt jest podobny, aczkolwiek znacznie bardziej chillujący, niż psychodeliczny + trwa dłużej. Idealne do spaceru z muzyką, jedzenia słodkości, pogrania w gierkę, ogólnie wieczorowe rozluźnienie, albo długą podróż pociągiem autobusem. Moc danego olejku w porównaniu do innych można sobie policzyć na podstawie ekstraktu w olejku. Sprzedawca sympatyczny, bardzo szybko i rzetelnie odpowiadał mi na pytania. Znajomi w większości również zadowoleni z efektu, natomiast na niektórych słabo działa, podatność na efekty zależy od osoby. Jakby ktoś chciał więcej szczegółów, to zapraszam na priv.

Kibicuję w rozwoju zarówno Greenoutom, jak i Palexpressowi! Mam nadzieję, że spodziewane zwiększenie prawnego limitu THC w konopiach z 0,2 do 0,3% pozwoli w przyszłości na tworzenie jeszcze lepszych produktów. Pozdrawiam mireczków! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
smutnypan22 - #hempshot #wykopjointclub #cbd

Jako fan olejków konopnych i produktó...

źródło: comment_1626885111YZ88fScSmwaBFGP5IMRpUN.jpg

Pobierz
  • 4
Mam nadzieję, że spodziewane zwiększenie prawnego limitu THC w konopiach z 0,2 do 0,3% pozwoli w przyszłości na tworzenie jeszcze lepszych produktów.


@smutnypan22: a nie jest tak, ze CBD w takich stężeniach całkowicie niweluje efekt THC?