Wpis z mikrobloga

Mieszkam ze swoim chłopakiem od roku, przeniósł się do Warszawy do mnie chciał tego sam nie namawiałam go na to. Niestety okazało się że mu się tu nie podoba, tęskni za swoją siostrą codziennie dzwonił do swojej mamy i mówił że tęskni za siostrą, ona za nim płakała jak wyjechał i ciągle go namawia żeby wrócił, żeby mnie rzucił, że jestem zła choć ja naprawdę się staram. Brakuje mu motoru i brakuje mu pieniędzy ( jak mieszkał z rodzicami to mógł sobie odłożyć) w tej pracy traktują go gorzej. Często powtarza że tam mial lepiej że tu się nie uśmiecha no i że tęskni za motorem i siostrą ( która mnie nienawidzi bo jest zazdrosna że zabrałam jej brata) ogólnie chyba jego cała rodzina mnie nienawidzi uważam że nie mają powodu bo ja go siłą tu nie zaciągnęłam i siłą tu nie trzymam. ja już nie wiem co robić, płaczę nie jem. Mówię mu zerwijmy bo po prostu mam dość a on ze nie bo niby kocha oczywiście i dalej będę musiała wysłuchiwać jak mu źle dalej będę oczerniana przez jego siostrzyczkę, czy powinnam zerwać? Ja już nie daje rady cały czas jestem oczerniana przez jego rodzinę i przecież nie trzymam go na smyczy.... Mówią tak jakbym trzymała go siłą.

#zwiazki #kiciochpyta #milosc
  • 173
@Sudice: uwielbiam problemy z serii "kobieta spotyka się z problemem, z którym mężczyźni spotykają się na porządku dziennym i nagle nikt nie wie co robić". Otóż prawda jest taka, że wielu z moich znajomych miało identyczny problem tylko z kobietami i rozwiązanie było prostsze niż się wydaje. Otóż po prostu samo minęło po jakimś czasie.
@NaopaK czy ty potrafisz czytać? Ja się nawet nie odniosłem do wpisu tylko do używania januszowych argumentów typu: hehe facet płacze, hehe facet #!$%@? ale no widzę ty też #!$%@? mocno z tekstami pana ziutka xDhehe większe jaja hehe
ty też #!$%@? mocno z tekstami pana ziutka


@Klepajro: Za to twoje komentarze ze stulejami, karynami, sebiksami i pluciem w mordę są na najwyższym poziomie, ehe.

Nie dziwię się że facet który mówi że tęskni za matką zamiast się cieszyć mieszkaniem ze swoją kobietą, jest określany cipą.
Laski szukają mężczyzn a nie drugiej waginy w związku, jeśli jesteś dorosły to powinieneś to już rozumieć.
@Klepajro: xD ja mówię o sobie, nie o wyimaginowanych samcach alfa. Spojrzenie samic na silniejszych samców jest dokładnie takie samo od zarania dziejów. Kobiety na to lecą i dobrze o tym wiem.
Zerknąłem na twoje wpisy, wylewa się z ciebie co chwila straszna frustracja. Nie zdziwię się jeśli jesteś sam i masz problem z kobietami, właśnie przez takie podejście.
@NaopaK o tak Byku napisz że żadna mnie nie chcę a ciebie chcą bo wiesz hehe prawidzwy pewny siebie samiec. xD nie wierzę że 2k21 i stosunkowo chyba młodzi ludzie nadal taki bełkot uskuteczniają
@Klepajro: To nie jest bełkot a normalne zdrowe zachowanie. Tak samo kobiety lecą na testosteron, jak mężczyźni na estrogen. Żadne "nowoczesne" podejście tego nie zmieni, tak nas ukształtowały miliony lat ewolucji.