Wpis z mikrobloga

Mieszkam ze swoim chłopakiem od roku, przeniósł się do Warszawy do mnie chciał tego sam nie namawiałam go na to. Niestety okazało się że mu się tu nie podoba, tęskni za swoją siostrą codziennie dzwonił do swojej mamy i mówił że tęskni za siostrą, ona za nim płakała jak wyjechał i ciągle go namawia żeby wrócił, żeby mnie rzucił, że jestem zła choć ja naprawdę się staram. Brakuje mu motoru i brakuje mu pieniędzy ( jak mieszkał z rodzicami to mógł sobie odłożyć) w tej pracy traktują go gorzej. Często powtarza że tam mial lepiej że tu się nie uśmiecha no i że tęskni za motorem i siostrą ( która mnie nienawidzi bo jest zazdrosna że zabrałam jej brata) ogólnie chyba jego cała rodzina mnie nienawidzi uważam że nie mają powodu bo ja go siłą tu nie zaciągnęłam i siłą tu nie trzymam. ja już nie wiem co robić, płaczę nie jem. Mówię mu zerwijmy bo po prostu mam dość a on ze nie bo niby kocha oczywiście i dalej będę musiała wysłuchiwać jak mu źle dalej będę oczerniana przez jego siostrzyczkę, czy powinnam zerwać? Ja już nie daje rady cały czas jestem oczerniana przez jego rodzinę i przecież nie trzymam go na smyczy.... Mówią tak jakbym trzymała go siłą.

#zwiazki #kiciochpyta #milosc
  • 173
  • Odpowiedz
@Sudice: szkoda Twojego zdrowia i nerwów. Nie jesteś niczego winna, on ma #!$%@?ą rodzinę jeśli Ciebie obwiniają, a tej jego siostrze to bym osobiscie przywalił, niech się zajmie swoim życiem, a nie dorosłego brata, no kur*a (_ )
Przemyśl sens tego związku, bo tak jak mówię wpędzisz sie jeszcze w jakąś chorobę przez to, spróbujcie może na odległość, jeśli nie wyjdzie to zakończ to i tyle.
  • Odpowiedz
@Nununana: Najpierw sugerowanie facetowi że nie ma prawa nazywać się facetem bo zachowuje się nie tak jak według ciebie powinien, a potem oburzenie i wrzask bo jakiś facet śmiał zasugerować kobiecie jak powinna zachowywać się kobieta. Podwójne standardy dalej silne.
  • Odpowiedz
Nie dziwię się że facet który mówi że tęskni za matką zamiast się cieszyć mieszkaniem ze swoją kobietą, jest określany cipą.

ja mówię o sobie, nie o wyimaginowanych samcach alfa. Spojrzenie samic na silniejszych samców jest dokładnie takie samo od zarania dziejów. Kobiety na to lecą i dobrze o tym wiem.


I co z tego? Żyjemy w czasach w których nie można powiedzieć jako facet kobiecie, jak powinna się zachowywać jako kobieta(Czego
  • Odpowiedz
Żyjemy w czasach w których nie można powiedzieć jako facet kobiecie, jak powinna się zachowywać jako kobieta


@Mikka: Czemu niby nie? Jak kobieta coś robi źle to mam patrzeć i udawać że wszystko jest w porządku? ( ͡º ͜ʖ͡º) W taki sposób właśnie hoduje się księżniczki.

Czyli co, wobec kobiet zerwanie ze społecznymi rolami i oczekiwaniami, dajmy im żyć jak chcą, a faceci mają być tak
  • Odpowiedz
@Sudice: gdyby był szczęśliwy i to artykułował rodzinie, to – o ile nie są patusami – zaakceptowali by jego wybów. A jeśli nie akceptują, to znaczy że chłopina obrabia Ci dupę przy matce i siostrze, albo ta rodzina jest #!$%@?. Tak czy owak jedyne rozsądne wyjście to #!$%@? go z domu, nic z tego nie będzie. Chyba, że Ci nie przeszkadza, że do usranej śmierci będziecie w łóżku we czwórkę, bo
  • Odpowiedz
@rabarbar_z_cukrem:

ty jesteś w związku z nim czy z nim + z jego siostrą w pakiecie? Chłop chyba jeszcze nie przerwał pępowiny, więc zależy czy chcesz takiego chłopa, który nie da Ci pełnej uwagi, bo tęskni za rodzinką


Nie da Ci pełnej uwagi! Tęskni za rodziną!!! Powtarzam Tęskni za rodziną!!! Jakiś nienormalny! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Markdj: Wiesz, nikt go na siłę nie zmusza do życia ze swoją dziewczyną i równie dobrze może zrezygnować ze związków i zostać z matką czy siostrą na całe życie. To jego wybór
  • Odpowiedz
no nie bardzo upośledzenie umysłowe to choroba. Leworęczni czy osoby rude to też dewianci? #!$%@? idiota XD


@Klepajro: Zapoznaj się z definicją dewiacji

Dewiacja społeczna – odchylenie od reguł działania społecznego, postępowanie niezgodne z normami, a także z wartościami przyjętymi w społeczeństwie lub w grupie społecznej.


Tak, odchylenie od większości społeczeństwa nazywa się dewiacją. Czego nie zrozumiałeś?
  • Odpowiedz
Jego relacja z siostrą zakrawa o miłość kazirodczą, jeśli ona jest o niego zazdrosna i każe mu Cię rzucić i do niej wrócić. To nie jest normalne


@NaopaK: Buahahahaha! Tak to KAZIRODZTWO!!! Nie ma o czym gadać - trzeba dzwonić na policję!!! xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Dziecko tęskni za starszym bratem - kazirodztwo! #shitwykopsays
Jajebię, już niczego kretyńskiego w tym miesiącu nie przeczytam xDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Klepajro: Bycie polakiem to narodowość. Nie ma czegoś takiego jak dewiacja od narodowości, ale jakbyś się na siłę uparł i stworzył wykres Gaussa, to większością byliby Chińczycy, a bycie polakiem byłoby dewiacią
  • Odpowiedz