Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że istnieje grupa ludzi, którzy codziennie czytają sobie, jak inni piszą o swoim fajnym życiu bez zmartwień, zbędnej odpowiedzialności, kupie odłożonej forsy i wakacjach. I potem ci, którzy czytają to wszystko, urządzają sobie na wykopie festiwal srania ogniem, jakie to z tamtych ludzi są przegrywy, że nie ruchają, że nienawidzą ludzi, dzieci i cywilizacji, że są wykolejeńcami i egoistami, zamiast po prostu żyć sobie po swojemu.
#antynatalizm #bekazpodludzi #pdk
  • 17
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: op wpisu, do którego się odwołujesz zwyczajnie nie rozumie, że dla ludzi choć trochę odpowiedzialnych dziecko jest bardziej absorbujące niż pies, mikrofalówka, czy narty ¯\_(ツ)_/¯ co za tym idzie, nie kuma też, że tacy rzeczywiście mają się z czego cieszyć, jak tych dzieci nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: domena nudziarzy i frustratów to interesowanie się prywatnym życiem obcych osób więc niezależnie od poglądów zawsze jest grupa ludzi która po prostu musi się do czegoś #!$%@?ć inaczej będzie chora.
ja mam w dupie czy robicie sobie dzieci czy nie i proponuje każdemu takie podejśćie ;)
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: kpisz sobie ze mnie w tym momencie?

Inwektywow jest mnóstwo, jakie ma to znaczenia w kontekście tego co napisałem? Mechanizm działania jest identyczny.

Kochałeś kiedyś kogoś? Rodziców zakładam, że tak, nie #!$%@? się gdyby ktoś od tak twoją mamę nazwał "#&$+3"?

Pewnie tak.

Z twojego głupiego pytania sugeruję, że gdyby użył zdrobnionej wersji "#&$+3" to wtedy już jest ok?
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: zesrałem sie na rzadko?

Bredzisz człowieku.

W kulturalny sposób podałem ci prosty powód dla którego prowadzicie taka a nie inną retorykę z natalistami.

Ba, nawet podałem ci powód dla którego wymienianie konkretnych przykładów nie ma sensu.

Za to ty jedyne co przez godzinę potrafiłeś wydukać to agresywna przywara o sraniu.

  • Odpowiedz
to nie raz spotkałem się z opinią że dzieci to gowniaki które tylko zabierają powietrze i przyczyniają się do globalnego ocieplenia


@ForestTurtles: Możesz tak napisać o każdej dowolnej rzeczy, dalej jeśli nie podasz konkretnego przykładu, kto się tak wypowiedział i w jakim kontekście, to jest to zupełnie bezwartościowe.

Zesrałeś się na rzadko, bo jak zapytałem o przykład, to odpisałeś tak, jak gdyby to było coś zupełnie oczywistego, jakbym, nie wiem, podważał
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: ty chyba na łeb upadłeś XDDDD

Ja przeglądając wykop od kilku lat co jakiś czas gdy ktoś wstawię zdjęcie z porodowko czy z dzieckiem natrafiam na wasze wysrywy, typu "oho następny Natal zrobił sobie pacynkę do zabawy/zaspokojenia własnych potrzeby/etc".

Zostałeś zaorany 2 zdaniami. Teraz to ty się zesrałes już w 3 poście, ale nawet słowem nie nawiązales do mojej błyskotliwej tezy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zostałeś zaorany 2 zdaniami.


@ForestTurtles: Niczego nie zaorałeś, zesrałeś się na rzadko i to kilkakrotnie, nie będąc w stanie udowodnić tego, co sam twierdzisz. A dyskutowaniem z Twoimi urojeniami nie jestem zainteresowany. Spadówa na czarno, trollerska zielonko.
  • Odpowiedz