Wpis z mikrobloga

@chozi można zmienić z poziomu kompa. Ustawienia sieci, tam gdzieś, poszukaj w necie. Ustaw na np 8.8.8.8 i zobacz, czy możesz wejść na ich stronę
@chozi a z poziomu routera, yo różnie może być. Jak masz swojego, to wejdź z poziomu przeglądarki na router (poszukaj w necie, powinno być coś typu 192.168.0.1), i tam jest naoisane, gdzie może być hasło (pewnie z tyłu routera).
Chyba, że masz od operatora, to może być różnie
  • 0
@Ow3n: Ja nie wiem co się #!$%@?. Z początku myślałem, że to wina serwisów gamingowych, ale jak zacząłem kombinować, to się okazuje, że musieli u mnie coś przestawić. Nic - jutro będę dzwonił, to sie może coś dowiem…
  • 0
@tamagotchi: I jak to się ma do mojego problemu, gdzie przez hotspot z telefonu wszystko działa? A już tym bardziej, ze ze steamem problemów nie mam w ogóle?
  • 0
@tamagotchi: Ale to ma ci mistrzu dedukcji screeny porobić, ze mi działają? Czy jak? Bo mie wiem czego nie rozumiesz, ze przez hotspot z tel mi wszystko dziala (pisze to już 3 raz)
  • 0
@tamagotchi: No zajebiscie. Ja wrzucam post, ze mi na necie od dostawcy nie działa psn i xbox gamepass, włącznie ze strona xbox.com, a ty mi o kupowaniu czegokolwiek na steamie ()
@chozi: jeżeli coś próbowałeś naprawiać, restartować etc., to psn może nie działać i możesz myśleć, że to problem u ciebie lub twojego dostawcy i wyciągnąć błędne wnioski. Dlatego wrzuciłem to info. Lepiej poczekać aż problem tych serwisów minie (bo to nie tylko steam i psn) i wtedy próbować się bawić.