Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak najlepiej wymigiwać się od seksu, tak by jak najmniej szkodzić relacji? Chodzi o to, że w tygodniu tyram 8h ciężkiej harówki u Janusza, a w weekendy studia zaoczne. Przychodzę w tygodniu po pracy a w weekend po tych studiach i naprawdę ostatnie na co mam ochotę to jakieś dzikie wygibasy w łóżku, ale w domu czeka różowa i prawie codziennie zaczyna się kleić i wyraźnie próbuje coś zainicjować. Sugerowałem jej, że jestem mocno zmęczony, wychodzę do innego pokoju, staram się nie inicjować kontaktu fizycznego, ale wszystko działa tak średnio, ona nadal wydaje się zainteresowana. Macie jakieś doświadczenia z taką sytuacją, kiedy Wy nie chcecie, a partnerka by chciała? Jak sobie radzić? #seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60fa7037a36c0b000a9ba5b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 18
  • Odpowiedz
OP co zapomniał kodu: @XkemotX:

Nie wiem, zabaw ją może zabawkami?

ona ma zabawki i chyba czasem używa, ale mnie też nie bardzo chce się jej te zabawki wtykać, to nie tylko fizyczne zmęczenie, ale po prostu taki zmordowany czuję brak zainteresowania seksem

tak się żyje na tej wsi XD jedni chcą bzykanka inni nie XD


@girlsjustwannahavefun: no niestety, taki jest świat

w tygodniu rozowa nie moze po prostu
  • Odpowiedz
GłuchaStara: szczerze?

Jestem w tej samej sytuacji. Studia zaoczne + praca w korpo, w tygodniu siłownia, basen czy biegi, jakieś kursy językowe. Zwyczajnie nie miałem czasu i energii na seks. Zrezygnowałem ze związku.

Brutalna prawda jest taka, że przy takim trybie życia nie ma czasu na relacje. Skup się na sobie, zostaw dziewczynę i jak skończysz studia myśl znowu o związkach.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Porozmawiaj z Nią szczerze, ustalcie jakieś zasady, grafik? Brzmi to głupio, ale naprawdę pomaga. Przede wszystkim daj Jej odczuć, że to nie Jej wina. No i ogarnij życie, bo bez seksu żyć niefajnie.
  • Odpowiedz