Wpis z mikrobloga

#xbox #xboxone
Kupiłem sobie pada Xbox Wireless Controler i połączyłem z laptopem, ale dzieją się rzeczy dziwne i niestworzone. Może ktoś też to przechodził i wie jak sobie poradzić.

1. Pad się czasem blokuje, przestaje działać w grze i nie pozwala wyłączyć, przytrzymywanie przycisku na 10 sekund nic nie daje
2. Pad jest niewidoczny dla Xbox Accesories, ale może ta aplikacja działa tylko z padami na kabel? Nie wiem.
3. Czasem bez powodu się rozłączy. Steam przestaje go widzieć, gra prosi o podłączenie, raz się połączy ponownie raz się blokuje jak w pkt.1

Martwi mnie że trafiłem na jakiś felerny egzemplarz, a może tylko trzeba coś gdzieś zaktualizować
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Panas: ostatnio mirki pisały że należy dokupić transmiter bt do laptopa bo te wbudowane to szajs. Ale nie dam sobie nic uciąć za to info bo ledwo pamiętam, może ktoś to potwierdzi.
@Panas: ad 2 podłącz po kablu i zrób aktualizacje pada może pomoże na pierwsze i trzecie pytanie
Ad 1 i 2 zainstaluj sterowniki bluetooth bezpośrednio od producenta bo windows często instaluje sam lipne sterowniki
@Panas: Odpowiem sam sobie, może ktoś kiedyś trafi tu z tym problemem. Aktualizacja pada poprzez kabel usb-c z sync data sprawiła że się nie rozłącza i zawiesza.