Wpis z mikrobloga

@kacius: Jest duża szansa, że ktoś Cię podwiezie. Z tym, że wychodząc z Mucznego i schodząc przez Tarnice do Ustrzyk masz około 20km drogą i bezpośrednio raczej nikt jechał nie będzie.
@kacius: najlepiej wejść i zejść tą samą drogą. Ale z Mucznego na Bukowe jest dość krótko. Jak chcesz troszkę dłużej a koniecznie zahaczyć o Bukowe Berdo to wejdź z Wołosate a później powrót i kierunek Halicz, końcówkę masz przyjemną, bo drogą kamienno asfaltową wzdłuż drogi Krzyżowej.
@BoUkasz faktycznie, z Mucznego za krótko. W taki razie tak jak mówisz, zacznę w Wolosatem, zahacze o Tarnice, potem Bukowe Berdo i pewnie spowrotem. Może w drodze powrotnej odbije gdzieś na bok. Powiedz mi, łatwo znajdę parking w Mucznem?
@kacius: praktycznie blisko każdego wejścia do Parku Narodowego masz jakiś parking płatny. Ostatnio w Wolosatem płaciłem około 20 zł za cały dzień. W Mucznem podobnie. Im wcześniej będziesz tym lepiej.
@kacius: auto zostawiasz w Widełkach (nowy powiększony parking), idziesz na Bukowe, wchodzisz na Tarnicę, schodzisz do UG i tam co 5 minut masz bus który podwiezie Cię do auta za 4 zł.
@kacius: na przystanku PKS zaraz na końcu szlaku stoją prywatne busy i jak tylko zbierze się komplet to jadą, jedne w stronę Cisnej, drugie w stronę UD (te Cię interesują), w weekend będzie ich jeszcze więcej niż w tygodniu, mówisz tylko że chcesz wysiąść w Widełkach.
@piniodz26
@BoUkasz
@kabzior
@zlotuwa
Nie wiem czy kogoś to interesuje ale zostawię dla potomnych: startowałem z Wołosatego, parking super, kibelki za free, bardzo czysto, ale już koło 9 zajmowałem jedno z ostatnich miejsc, bilet 18zl/dzień. Wejście na szlak na Tarnice 9zl osoba dorosła, 4zl dziecko i chyba student. Ostatecznie wyszedłem tylko na Tarnice i zawróciliśmy. Chcieliśmy iść na Bukowe Berdo jeszcze ale kolejne 2h w jedną i powrót nas trochę przeraził, poza