Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 37
486 836 + 2 + 33 + 51 + 30 + 17 + 4 + 46 + 24 + 34 = 487 077

Urlopos do Meksikos jak mawia Pacześ XD
Co prawda nie Meksyk, ale wjechały Mazury, a konkretnie Mikołajki. Mnóstwo eksplorowania w towarzystwie komarów i tym podobnych oraz niezliczonej ilości piasku na ścieżkach którymi razem z moja kotwicą się poruszaliśmy #pdk
Pierwsza trasa prowadziła na około jeziorka przy którym mieszkaliśmy a konkretnie Jezioro Łuknajno. Już wtedy wiedziałem, że chociaż raz moje lenistwo się opłaciło albowiem po pierwszych 5 kilometrach mój napęd był cały w piasku który tylko dokończył żywota łańcucha, który już się wyciągnął :D Naokoło jeziora znajdują się 4 wieże widokowe, ale nam udało się odwiedzić tylko 3. Do jednej jest piękny dojazd przez urokliwie zarośnięty drewniany mostek pod którym najprawdopodobniej znajduje się bagno co dodawało tylko pikanterii przy przejeździe w akompaniamencie much, komarów, lisów, zajęcy, dzików i bocianów XD
Kolejna trasa prowadziła przez Mazurski Park Krajobrazowy. Celem było dojechanie do promu w Wierzbie.
Najdłuższa 50 km pętla prowadziła z Mikołajek do Rynu okrążając przy okazji jezioro Tałty.
Dużo było tez jeżdżenia po mieście nocą.
Mazury skradły moje serce i napewno tam jeszcze wrócę po więcej kwadratów i kilometrów. Tydzień to zdecydowanie za mało.

Max square: 12x12
Max cluster: 204
Total tiles: 2045 (+85)

#rowerowyrownik #wmoimsercutylkobtwin #mtb #kwadraty #mazury

Skrypt | Statystyki
kolkohyt - 486 836 + 2 + 33 + 51 + 30 + 17 + 4 + 46 + 24 + 34 = 487 077

Urlopos do M...

źródło: comment_1627159054bndqVz5LFkHA62rnFl8neZ.jpg

Pobierz