Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 46
490 222 + 104 = 490 326

Poranna ustawka z @nastycanasta - celem nadrzędnym było wjechanie (precyzyjniej mówiąc "dostanie się") na pagórek zwany Jabłowskie Góry.

To górka położona na południe od Bydgoszczy, pomiędzy Łabiszynem i lepiej rozpoznawalnym Żninem, gdzieś na granicy Kotliny Toruńskiej, Doliny Noteci i Pojezierza Chodzieskiego, co ciekawe drugi najwyższy w historycznym rejonie zwanym Pałuki (151mnpm, z 60-70m deniwalacji tam było).

Ze szczytu mam tylko zdjęcie potężnej wieży (ponad 40m wysokości) obserwacyjno-przeciwpożarowej, oczywiście bez wstępu, zapodaję więc na dole obrazek z netu jak wyglądał zjazd. Wybrakowany asfalt był jak zbawienie, po tym jak 15min wchodziliśmy na górę z rowerami po piachu. Pierwszy raz zaliczyłem w całości piechotą rowerowy segment na Stravie (900m długości, średnia 5.1kmh xD).

Droga powrotna to całkiem żwawe asfalty po zmianach, przeplatane ujebem leśnym piaskowym grząskim. Był nawet taki fragment gdzie rozdzieliliśmy się na kilka kilometrów, bo każdy miał do załatania swoją (inną) ujebową dziurę :D

Ogólnie było fajowo, ale więcej na Jabłowską Górę się nie wybiorę :D

----------------------------

#kwadraty

Kilka nowych w puszczy, trzeba skubać tam po trochu, dobrze więc zaznajomić się z głównymi duktami żeby wiedzieć czego się spodziewać na przyszłość. Plus rundka do naszego dzisiejszego gwoździa programu to też nowe dla mnie drogi, coś koło 18km.

Max square: 13x13
Max cluster: 362 (+1)
Total tiles: 1481 (+18)

#rowerowyrownik #ruszbydgoszcz #wykoptribanclub #100km (13)

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 490 222 + 104 = 490 326

Poranna ustawka z @nastycanasta - celem nadrz...

źródło: comment_1627215946tEpvLglXpBrRzhTnBaXJoz.jpg

Pobierz
  • 6