Wpis z mikrobloga

@Irranus: zgodnie z obowiązującymi przepisami, rolnik poruszający się kombajnem po drogach publicznych ma obowiązek zdemontowania znajdującego się z przodu pojazdu zespołu żniwnego i transportowania go na specjalnym wózku. Wynika to z faktu, że po drogach publicznych można się poruszać jedynie pojazdami, mieszczącymi się w swoim pasie ruchu drogowego. Niestety nawet Bizon Z056 z hederem nie mieści się w tych parametrach, bowiem droga (poza pewnymi wyjątkami) powinna mieć szerokość od 3 do
  • Odpowiedz
po drogach publicznych ma obowiązek zdemontowania znajdującego się z przodu pojazdu zespołu żniwnego


@adriansi: Jeśli ten zespół przekracza 3 metry. Jeśli nie przekracza, to może jeździć normalnie po drogach. Po to są produkowane składane hedery, czy przystawki do kukurydzy. Zresztą ciągniki, które posiadają przedni tuz też mogą mieć zaczepioną z przodu jakąś maszynę, jeśli ta nie przekracza tej szerokości.
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: Oj oj, bardzo mi z tego powodu wszystko jedno, że zakompleksiony przegryw śpieszy się do swojego kurnika. Stać mnie na 500 zł mandatu, a jeśli wiedziałbym, że przy okazji zagotował się jakiś mieszczuch, to nawet by nie bolało płacić ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i standardowo na argument o tym, że mogę sobie jeździć z setką ostrzy nie odpowiedziałaś, bo nie masz bladego pojęcia o prawie
  • Odpowiedz