Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój ojciec jest właścicielem niewielkiego NZOZ na ścianie wschodniej, w którym prowadzone są szczepienia przeciwko COVID. Od miesiąca dostawał regularnie anonimowe telefony na recepcję z krzykami w stylu "jesteście mordercy! ludobójcy! z wami się powinno porządek zrobić!". Parę razy dostał również podobne groźby na telefon prywatny. Cztery dni temu w nocy ktoś oblał czerwoną farbą drzwi do ośrodka zdrowia i wybił okna na bocznej ścianie.
Mój ojciec ma 72 lata, już dawno jest na emeryturze i po prostu pomaga lokalnej społeczności ale te wydarzenia potwornie go rozchwiały (nie mógł spać dwie noce bojąc się że mogą mu spalić placówkę) i stwierdził że w całej swojej medycznej karierze miał różne historie (kradzieże armatury/żarówek/papieru toaletowego z NZOZu, parę aktów wandalizmu w stylu pomazane sprayem ściany) ale nie spotkał się nigdy z taką dozą nienawiści i w takim nasileniu. W następnym tygodniu wystawia ogłoszenie o sprzedaży ośrodka zdrowia - do roku powinno się udać przekazać firmę komuś innemu - on nie ma zamiaru na stare lata męczyć się z ludźmi którzy nie zasługują na opiekę zdrowotną.

#covid #nfz #sluzbazdrowia #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ffa335f26956000ac8bdb2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania Dzielenie społeczeństwa ciąg dalszy, może ja coś wymyślę tylko opozycyjnego jakiś tajemniczy zgon 30 letniego braciszka w pełni zdrowia 2 dni po szczepionce który był jedynym źródełem dochodu dla 6 osobowej rodzinki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pinkfloyd12: w przychodni spędziłem podczas dwóch szczepień może maksymalnie 30minut. A tyle jadu od antyszczepów się nasłuchałem, że to przechodzi ludzkie pojęcie, także rozumiem frustrację tego człowieka, skoro musi to znosić na codzien i to w kierunku własnej osoby.