Wpis z mikrobloga

@MyPhilosophy u mnie drugie miejsce, jednak mimo wszystko za wiedźminem 3. Jako całość pomimo gorszego stanu technicznego, wiedźmin bardziej przypadł mi do gustu ale rdr2 jest tuż za nim.

Mam nadzieję, że doczekam się kiedyś nowogeneracyjnej wersji albo FPS boost.
@Celinka95: Royal oprócz 20-30 h dodatkowej zawartości fabularnej, ma wiele usprawnień ułatwiających rozgrywkę, zarządzanie czasem i zmniejszających grind. Dodatkowo na prosiaku i Ps5 jest w 4k, a wersja bazowa tylko 1080p, plus platyna w Royalce jest dosyć prosta. Tylko drobna uwaga, że większość dodatkowej zawartości fabularnej (3 semestr) jest uwarunkowana pewnymi prostymi czynnościami, które trzeba wykonać podczas podstawowej kampanii fabularnej. W necie jest wiele bezspoilerowych poradników wyjaśniających co trzeba zrobić. Tydzień
@lobeczek__: O, to że jest mniej grindu to świetna informacja, bo to mnie w grach odrzuca najbardziej (stąd nie potrafię grać np. w AC). Jak uda mi się upolować wersję Royal w dobrej cenie to na pewno ogram.
@MyPhilosophy: rr2 pierwsza gra którą wypieroliłem po prologu.Przez prawie 20 lat grania nic mnie tak nie zmęczyło jak ten prolog.Wiać że obecnie trzeba zrobić łaną gre nic więcej aby ci 10/10 dali