Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#monsterslayer opłaca się brać srebrny miecz? Często alghul czy inne potwory zostają mi na 20% hp i zwyczajnie padam. Bije je ze zwykłym olejem oraz gromem z braku kota czy lepszych olejów póki co i myślę, że ten miecz by mi znacznie pomógł, czy po prostu git good i wbijać więcej pkt w umiejętności i czekać na odbicie na 15 lvl?
  • 6
@Campell ogólnie ja zbieram na srebrny bo pewnie potwory wrażliwe na srebro będą szybciej padać. Ale obecnie na 21 lvl alghul nie stanowi jakiegoś szczególnego wyzwania ze stalowym mieczem. Kwestia parowania i quen. Nawet olejów nie używam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lilitch123: mam 8 a jednocześnie chciałbym móc zabijać coś więcej niz najbardziej podstawowe. Udało mi się parszywca za drugim razem z tym setem, ale jakoś, alghulem nie daje rady bo nie jest wrażliwy na stal. Nie mam problemu z wydaniem troche kasy na srebro zastanawiam się czy jest to zwyczajnie potrzebne. Srebrnego miecza nie dostaje się z żadnego questa?
@Campell nie dostaje. Ale w miarę postępu i pakowania w odpowiednie skille punktów alghul schodzi normalnie ze stalowym mieczem. Obecnie na 21 lvl trudne potwory (2 czaszki) idzie zabić bez żadnych dodatkowych eliksirów czy olejów. Używanie ich ma sens żeby wyczyścić trochę eq z eliksirów w moim przypadku xD zaraz po mieczu mam plan kupić sakiewki bo bez tego gra męczy i ciężko cokolwiek zbierać
@Campell: @lilitch123: niewłaściwe miecze dają jakoś 33% penalty z tego co zaobserwowałem, więc moim zdaniem warto, choćby dla komfortu psychicznego, żeby nie czuć, że ta kolejna przegrana o włos walka wynika z niewłaściwego oręża
@Campell: Za 24 zł masz miecz i bajery, opłaca się raz wydać to i mieć spokój, a za hajs kupić sakwy i o wiele przyjemniej jest, w końcu gra jest darmowa, a ten zestaw mega opłacalny, jak mam zwykły srebrny to od 10 lvla już nie mam zbytnio problemów z alghulem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tylkonocna: myślałem o jakimś konkretnym srebrnym bo te dodatki to głównie consumable, które miejsce zajmują, a miejsca no cóż malutko. Za to srebrny np. Gryfa jest o wiele droższy