Wpis z mikrobloga

Mirki, po dobrych 5 latach przerwy od GTA V zachciało mi się pograć na nowo, problem już się zaczął przy próbie pobrania Launchera. Na stronkę rockstara wchodzę bez problemu, natomiast na social club już nie (witryna nieosiągalna) próbowałem tak samo wejść z telefonu (wifi) i stronka też nie działa. Zmieniałem maskę, otwierałem porty tak jak jest napisane na supporcie i dalej nic. Kumpel pobrał najnowszą instalkę launchera i udostępnił mi na dysku, po zainstalowaniu " Łączenie z usługami Rockstar Games" a po chwili wywala błąd o tym, że instalacja jest niekompletna..?
Ma ktoś jakiś pomysł co mogę jeszcze zrobić/sprawdzić?
Jestem już bezsilny po kilku godzinach próbowania ogarnięcia tego.
#gtav #grandtheftauto #gry #grypc #socialclub #rockstargames #gtaonline
  • 10
@mat759: O kurde, teraz to ma powoli sens XD, robiłem dosłownie wszystko co support rockstara podpowiadał plus kombinacje z kartą sieciową i dziwne wydawało mi się to, że nic nie pomaga.
Dzięki, będę działał dalej, może kontakt z nimi pomoże.
@alligatorbloxd: Siemka mordo. Słuchaj, tak się składa, że dosłownie dzisiaj w tym samym momencie co Ty wpadłem na identyczny pomysł. Będę trochę wulgarny w słowach, gdyż dawno się tak nie #!$%@?łem. A więc po kolei. Zakupiłem grę na steamie, ściągnąłem niecałe 100gb #!$%@? zawartości gry i już uśmiechnięty chciałem odpalać gta. Ha, moje niedoczekanie. Wyskakuje instalacja Rockstar Games Launchera, które już na dzień dobry się zacięło. Anulowałem instalację, odpaliłem od nowa
em maskę, otwierałem porty tak jak jest napisane na supporcie i dalej nic. Kumpel pobrał najnowszą instalkę launchera i udostępnił mi na dysku, po zainstalowaniu " Łączenie z usługami Rockstar Games" a po chwili wywala błąd o tym, że instalacja jest niekompletna..?

Ma ktoś jakiś pomysł co mogę jeszcze zrobić/sprawdzić?


@alligatorbloxd: mialem kiedyś to samo i rozwiązałem u mnie problem powodował Onedrive i dopiero do de instalacji i usunięciu wszystkich ustawień
nstalowałem całego Launchera w #!$%@?ę, próbuję się dostać na stronę Social Club, gdyż jak sam wcześniej wyczytałem muszę się gdzieś tam zalogować żeby być online. Nie działa. Na jednej ze stronek znalazłem 15 porad żeby skorzystać z vpna. Pobrałem na szybko coś darmowego, gdzieś tam się zalogowałem, założyłem konto, coś ściągnąłem. Nadal nie działa. Restart kompa. Nie działa, ponowne 3 instalacje. Ponowne próby logowania na vpnie. Nie działa. W końcu zmieniłem serwer
@pikejzor: Daj spokój XD
Ja dzisiaj próbuje na VPNie ale mam problem bo limity i nie moge pobrać całych 100+GB,
Próbowałem sie kontaktować z supportem, robie ticket, opisuje całą sytuacje(oczywiście na VPNie bo normalnie mnie strona nie puszcza) i co, nie moge zrobic ticketa nawet bo wyswietla mi informacje o tym, że mam błędnie wypełnione pola, sprawdzam raz jeszcze, mowie nie no jest dobrze, próbuje na nowo takie same informacje i
@alligatorbloxd: Grę pobierz normalnie na swoim polskim ip. Dopiero odpalaj przez vpn. Od siebie dodam, że tylko za pierwszym razem trzeba odpalać na vpnie, później już bangla normalnie na Twoim polskim. Przynajmniej u mnie tak było. Tak samo miałem problrm z FiveM i pierwsze odpalenie musiało pójść przez vpn.