Wpis z mikrobloga

#kichiochpyta

Ręka przy nadgarstku i kciuku nawala mnie już drugi dzień. Żadnych opuchnięć, żadnych kontuzji, po prostu budzę się rano i boli, przeszywający ból, nie pozwala zbyt wiele zrobić, ciężko się nawet otwiera kluczem drzwi. Ktoś miał coś takiego? Wie o co chodzi? Czy mam szykować się już pod amputację? :/
  • 20
@gram_w_mahjonga:

- przeciążenie od złego użytkowania klawiatury/myszy

- przeciążyłaś z przeskokiem - nie wiem jaką to ma nazwę, ale wielokrotnie coś mnie zaczęło nap...lać nawet do kilku dni po urazie

- wyziębienie (również krwi)

- skręciłaś źle śpiąc

- problemy z układem kostnym

Generalnie idź do lekarza jeśli żadne tam fastumy nie pomagają.
@Dynamiczny_Edek: @JesterRaiin: Nie wiem, czytałam, że jest coś takiego od częstej nasiadówy przy klawie i myszce, bierze to się również od gry w tenisa, ale ostatni raz na korcie byłam miesiąc temu. Nie miałam wcześniej takich problemów. Nie raz po nocy mnie coś bolało bo przysnęłam na ramieniu, ale mijało szybko.

Cóż, lekarz mnie czeka raczej. Ręka usztywniona tak nie boli. Ale #!$%@?ę - idę do lekarza - nie wytrzymam
@Dynamiczny_Edek: Nie mam nic takiego - pomaga lód - ale skończyły mi się kostki. Pierwszy raz z czymś takim się spotykam. Zazwyczaj kojarzyłam takie bóle z powodu złego spania - ręka zdrętwiała czy cóś - zawsze to jednak mijało.

Czy to znaczy, że czas umierać? O_o
@archive: Nie zgadzają się objawy. Ręka super sprawna, tylko, że boli w okolicy nadgarstka a kciuka i tylko to nie pozwala wykonywać zwykłych czynności - uniesienie dłoni czy coś nie pomaga, tylko kostka lodu i usztywnienie nadgarstka. Jednakże obawiam się, że to właśnie to.

Ło maj gad. co to za kosmiczna choroba!

8 h dziennie siedzę przy kompie - żeby chociaż zwolnienie dali...
@gram_w_mahjonga: Chłopak znajomej miał coś podobnego z nogą, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć co mu było (obudził się w nocy i napieprzało go ostro, a nic takiego nie robił - żadnych nadwyrężeń, ciężkiej pracy, czegokolwiek). W każdym razie trochę na zwolnieniu posiedział.