Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Też macie wrażenie, że w porównaniu do innych to wasze życie jest nudne? Wszyscy mają zainteresowania, non stop coś robią, ogarniają życie a wy stoicie w miejscu? Pracuje w korpo i jestem pod wrażeniem innych ludzi. Ktoś tam poszedł w sport i bierze udział w maratonach, ktoś inny uczy się drugiego języka i jeździ ze znajomymi po Europie a znów ktoś inny prowadzi sobie na boku swoją małą działalność. Czasami też słyszę jak opowiadają, że kogoś tam dziecko (jeszcze małe) chodzi już na angielski, chodzi na pianino, ma zajęcia z programowania dla dzieci - w ogóle szok bo przecież za ileś tam lat to ta młodzież będzie wymiatać a my narzekamy, że teraz dzieci to nic nie robią :D Moje ulubione zajęcie to piwo i komp po pracy xD więc przeglądam sobie fejsa a tam jakiś znajomy daję zdjęcia z turnieju czy laski wrzucają zdjęcia z wakacji. Ja nie wiem skąd ten stereotyp, że społeczeństwo to ogólnie głupie, ludzie niczym się nie interesują a młodzież to tępa. Dla mnie zrobienie czegoś po pracy to już wyzwanie a ludzie to potrafią przed pracą coś ogarnąć, po pracy, czasem prawie w nocy i jeszcze na weekend mieć plany. Po prostu ciągle coś robią, realizują swoje hobby i się rozwijają. Jak patrze jeszcze ile możliwości mają dzieciaki teraz - darmowe praktyki w szkołach, kursy, szkolenia, materiały w necie, ile jest organizacji które pomagają, projektów unijnych + hajsy i wkład rodziców jak pilnują edukacji to serio za kilka lat będziemy mieli same talenty jak dobrze pójdzie.

#rozwojosobisty #kariera #przemyslenia #motywacja #produktywnosc #hobby #prokrastynacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6107ca5a2cf3e1000bf577f0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Też macie wrażenie, że w porównaniu...

źródło: comment_1627902778tHLKgNXtUOT1DCQLTd03cN.jpg

Pobierz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: ja najbardziej w życiu żałuję, że miałem takich nieogarniętych rodziców. Całe dzieciństwo mnie wyzywali, że siędze przed komputerem i nie wychodzę na dwór. Ale nie pomyśleli, żeby mnie wysłać na jakiekolwiek zajęcia, kolonie, zielone szkoły, nic. Inne dzieciaki #!$%@?ły, grały w piłkę, ping ponga, tańczyły, jakieś dziecięce MMA czy Judo jak się udo hehe. A moi rodzice nigdzie mnie nie chcieli wysłać, ale pierdzielili, że cały dzień gram i jak