Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może te nowe bezprzewodowe słuchawki do xboxa?
Zastanawiam się nad zakupem z tym że będę chciał je głównie wykorzystywać do pracy (teams/zoom), a przy okazji do xboxa (głównie warzone).
A myślę właśnie o nich, bo podoba mi się opcja połączenia jednocześnie do kompa (jakiś discord) i xboxa, oraz to że łączą się bezpośrednio z konsolą, a nie przez kabel do pada - jak teraz gram na słuchawkach z jackiem, a gram na klawiaturze i myszce to muszę regularnie klikać na pada żeby się nie wygasił (wiem, problemy pierwszego świata).
#xbox #sluchawki
  • 5
@walter21: też szukam takiej kombinacji zoom + xbox :> Najchętniej na usb bo na służbowym kompie gówniany bluetooth. Ten z xbox prawie idealny - jakby do tego dongle usb byl to bajka.

Przejrzałem dziś ich sporo i ten xbox jest... najtańszym jaki się da :O Bezprzewodowe innych firm to zwykle drugie tyle :O
@walter21: Opowiem ci na moim przykładzie. Używam arctis 9x, które łączą się w identyczny sposób jak te microsoftowe. Też używam ich na pc i na seriesx. Przez protokół wireless xbox mam połączone z konsolą i jest wszystko fajnie, ale z pc łączę bluetooth no i czuć spadek jakości. Pełną moc uzyskują po połączeniu przez dongla xbox usb, ale wtedy muszę je rozparować od konsoli. Coraz rzadziej ich używam na dwóch urządzeniach,
@desixx: okej, to jest ważne info jak bardzo traci się jakość na bluetooth. Myślę też o czymś lepszym na BT, co można też podpiąć auxem do pada. O tych arctisach też myślałem, ale przesadzona cena moim zdaniem, za 900 zł wołałbym kupić np. Bose QC35.
@annotate: Tak jak niżej @desixx napisał, możesz dokupić dongla od microsoftu i mieć go sparowanego z donglem podpiętym pod PC. Ale wtedy od nowa łączysz