Wpis z mikrobloga

Byłem w Lewiatanie i mam 9 cyfr od takiej sympatycznej kasjerki. xD
Stałem w kolejce i zwyczajnie patrzałem jej w oczy, ale nie jakoś chamsko. Ona mi też i się do mnie uśmiechnęła to myślę, a co mi tam, zagadam jak będzie moja kolej, spróbuję bo moja wyjechała za granicę, olała mnie i mi się nudzi. Przyszła moja kolej, wykładam towary, ona je skanuje i pyta czy coś jeszcze i na pewniaka wykładam telefon i mówię twój numer - zadziałało xDDD I żeby nie było prawdziwy wpisała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już gdzieś mam że może nawet nie będzie chciała się spotkać i nic z tego nie będzie ale mi się zwyczajnie humor poprawił bo mi pewność siebie spadła ostatnio jak mnie moja zostawiła, a teraz skoczyła znowu do góry.

#przegryw i #wygryw jednocześnie, sam nie wiem.
  • 74
  • Odpowiedz
@tomek001: Kurdę znowu zabrzmię jak te kołcze z jutuba co mają mordy czadów i pewność siebie, ale oni serio mają rację. Niech zgadnę - raz zagadałeś, olała cię i już teraz się boisz się zagadać do innej bo masz ego na poziomie kostek i nie chcesz żeby kolejna cię odrzuciła bo znowu zaboli. Już nawet nie próbujesz prawda? Domyslam się że nie jesteś atrakcyjnym kawalerem, trudno, ja też nie jestem, ale
  • Odpowiedz
@AgentGRU Ja was przegrywy nie rozumiem, sam jestem #!$%@?, ale żeby narzekać na coś, co możecie zawsze zmienić. #!$%@? nie social skillsy, jeszcze kilka miesięcy temu bałem się zapytać ekspedientki w sklepie gdzie co znajdę, a teraz pracuję stale w kontakcie z klientami. Nie ma co się #!$%@? użalać tylko się zmieniać na lepsze. Wystarczy mieć inne podejście i wyjść poza granice komfortu
  • Odpowiedz
#!$%@? nie social skillsy, jeszcze kilka miesięcy temu bałem się zapytać ekspedientki w sklepie gdzie co znajdę, a teraz pracuję stale w kontakcie z klientami.


@SiemaszLewackieK: no wystarczy uderzyc piescia w stol

Nie ma co się #!$%@? użalać tylko się zmieniać na lepsze


@SiemaszLewackieK: a gdzie ja sie użalam? A jak ktos sie stara i mu nie wychodzi?
  • Odpowiedz
@AgentGRU z tym użalaniem napisałem ogólnikowo, a co do starania się to powiem Ci tak. Potrzeba dużo samorealizacji i sam wiem jak to jest mieć przykładowo zaniżone poczucie wartości przez np.toksycznych rodziców, ale jak już ktoś się tobą zainteresuje, żeby nawet pogadać 5 minut, to czujesz się świetnie polecam taki stan
  • Odpowiedz
  • 1
Jak już się poznacie i będzie ten słynny seks to czy powtórka akcji będzie dostępna po 3 sekundach na streamable? ;)
  • Odpowiedz