Wpis z mikrobloga

  • 10
@Pivoo
@ediz4
@sowiq
@BigC
@Zwardi
@Wilkudemoner
@fredperry
@kryptonim_putas
@Uzytkownikportaluwypokpeel

To nie ja porównuje w pełni rozwinięty organizm (bakterię) do czegoś co tym organizmem może będzie, może nie (a powiem wam, że 80% zarodków - świętego życia im. JP2GMD, nie zagnieżdża się lub obumiera. Zakończenie ciąży porodem, jeśli liczymy życie od momentu poczęcia, nie jest takie częste jak wam się wydaje na chłopski rozum - statystyka z "Psychologii Ewolucyjnej" D.Bussa a on powoływał
To nie ja porównuje w pełni rozwinięty organizm (bakterię) do czegoś co tym organizmem może będzie, może nie


@Hrjk: nie wiem do której części mojego komentarza to odnosisz. Zrobiłeś porównanie, że bakteria przeżyje, a płód nie. Więc stosując Twoje porównanie zadałem konkretne pytanie:

jak zostawisz noworodka samego sobie to też przeżyje? Bo takie np. ryby albo kaczki dają sobie radę same.


Czy możesz na nie odpowiedzieć i napisać od razu czego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wojtas_mks: Przy zapłodnieniu powstaje komórka z nowym, unikalnym, ludzkim DNA. I dla niektórych to już jest człowiek. A zapomina się o tym że większość takich komórek ulegnie naturalnemu wydaleniu, czyli większość kobiet starających się o dziecko popełnia nieumyślne zabójstwo, czy może zabójstwa poprzez zaniedbanie. Później do mniej więcej12 tygodnia nie wykształca się np. układ nerwowy, ale co ważniejsze poronienia (nieumyślne zabójstwa) są dalej częste a aborcję przeprowadza się szybko i bezpiecznie
@sowiq gościu. Przeczytaj parę komentarzy wyżej. Płód nie ma rozwiniętych nawet płuc, nie mówiąc o działającym mózgu, a ty porownujesz to do pisklęcia, które może samodzielnie oddychać, przyjmować pokarm itd.
@Kosmox30 czy jak wywalisz taki płód z ciała matki to przeżyje samodzielnie? Bo bakterie sobie dają radę.


@Hrjk: A czy jak odstawisz dziecko od cycka marki czy sztucznego mleka to dziecko przeżyje? Co to za argument XD
@Hrjk idź do lasu, znajdź obręb gdzie drzewostan odnawia się naturalnie i tknij chociaż jednego żołędzia, pokaż leśniczemu że tam deptałeś to pogadamy. Od kiedy to chronimy nasiona poza naturalnym obszarem wystąpowania? (poza bankami nasion itp) Zostaw naturze co naturalne i nie bredź więcej.
Gdzie k***a niby ktoś kwestionuje, że to po prawej to życie? Gdzie? Chyba jedynie w prawackich urojeniach i chorych fantazjach. Kwestionowane jest jedynie to, od którego momentu „zaczyna się” człowiek a nie życie. Ale pewnie taki manipulant jak ty i tak nie ogarnie różnicy.
czy jak wywalisz taki płód z ciała matki to przeżyje samodzielnie? Bo bakterie sobie dają radę.


@Hrjk: były przypadki kiedy to ratowali wcześniaki w "wieku" aborcyjnym, ale niektórzy twierdzą, że aborcji można by dokonać nawet po porodzie bo jak wiadomo dopóki nie jest świadomy człowiek to nie jest człowiekiem.