Wpis z mikrobloga

@MajkelEm: u kobiet poziom jest dużo słabszy a sędziowie oceniają prędkość, stopień trudność triku, styl, oraz na którą noge robisz trik czy na swoją czy drugą. Deskorolka to jedna z najbardziej technicznych sportów na świecie zazwyczaj jak ktoś nie jeździ to wydaje mu się że ładnie wyglądające triki są bardzo trudne a nie koniecznie tak jest.
  • Odpowiedz
@Login23: ja to wiem, ale pijany 12latek wykręca lepsze tricki niż zawdonicy na olimpiadzie.

Deska od dawna powinna być dyscyplina olimpijską, bo to mega wymagający sport i bardzo techniczny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@matixrr: dupy ten przejazd nie urywa, mam wrażenie że jakis bardziej ogarnięty chłopak z polskiego skateparku by taki przejazd jebnął
  • Odpowiedz
@msichal to jest vert/park. Chłopaczki na skateparku se jeżdżą na rurce, robią techniczne flipy streetowe itp a na vercie się zesrają i nie zrobią nawet rock2fakie na takiej ścianie. To tylko pozornie wygląda prosto dla laika
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pituch: @Login23: @msichal: Polacy nie potrafią jeździć na dużych przeszkodach. Tyczy się to zarówno deski jaki bmx. Budowanie przez lata #!$%@? skateparków sprawiło, że jesteśmy krajem nielotów. Dopiero od kilku lat są budowane bowle w Polsce i jakoś nie widzę tych dzieciaków na deskach latających nad coping czy robiących transfery z miski do miski.
  • Odpowiedz
Toż to nawet nie zrobiła ot najprostszego Variala McTwista. Medal z dupy przyznany xD każdy kiep umie robić grindy i 720. Chociaż w sumie spodziewałem się padaki jak usłyszałem, że na IO będzie ta super nowa dyscyplina sportowa eh
  • Odpowiedz
@MajkelEm: @Pituch: już się wykopki zesrały. Kobiecy poziom dopiero rozwija i jest na niższym poziomie niż mężczyzn ale i tak jest mega progress. Dla mnie propsy za przejazdy dały z siebie wszystko są najlepszymi zawodniczkami na świecie a jak wam mało to zapraszam z deską do bowla.
  • Odpowiedz