Wpis z mikrobloga

Jakieś 2 miesiące temu zamówiłem 2 epapieroski w okazyjnej cenie (140 pln) na aliexpress.
Przez ponad miesiąc na trackingu paczki była cisza, wczoraj pojawiły się pierwsze wpisy z Warszawy, dzisiaj z Lublina.
Martwi mnie jedynie wpis "WER Warszawa - Zatrzymanie w cle", czy to oznacza, że już mnie naliczyli na tą paczkę? Powinienem się spodziewać jakiegoś listu od UC?
#wer #pocztapolska #aliexpress #tracking
dutsss - Jakieś 2 miesiące temu zamówiłem 2 epapieroski w okazyjnej cenie (140 pln) n...

źródło: comment_1628086351SitWcitnnGuasGs8rXSqxz.jpg

Pobierz
  • 12
@Imagery: nie doszła, przyszło standardowe pismo od celników z prośbą o napisanie co jest w paczce (chińczyk podpisał jako "auto parts" xD), o dane adresata etc. Jak im odpisałem i otworzyłem spór na ali to dostałem zwrot kasy.
@Imagery: Tak, napisałem im, że to epapieros i od razu też, że nie byłem świadomy, że to towar zakazany i jeśli to konieczne to proszę odesłać do chińczyka. Dostałem odpowiedź, że muszę im wysłać pisemną prośbę o odesłanie paczki do nadawcy ale jakoś chwilę po tym dostałem zwrot kasy z ali więc już nic im dalej nie odpisywałem