Wpis z mikrobloga

Jest jeden pozytywny aspekt rządów PiS. Od 6 lat niszczą przedsiębiorców ku uciesze swojego elektoratu. Dziś, ich elektorat odbiera bolesną lekcję ekonomii (inflacja) i będzie jeszcze bardziej dotkliwe. Zwykli ludzie, do których ofertę kierował PiS zaczynają zauważać, że niszczenie biznesu wpływa na ceny w sklepach. Gadają na ulicy, w autobusie, na ławkach przed blokiem. Mam w rodzinie wielu zatwardziałych PiSowców, ale w ostatnich miesiącach to jakaś dzika furia u nich. Jest nadzieja, że ludzie nie są jednak tak głupi jak mówił Tomasz Lis i jak sądzi propaganda #tvpis
#bekazpisu #biznes #podatki #nowylad
  • 86
@Sekularyzacja: Ludzie są tak głupi, pis wygra następne wybory, Tusk jest gnidą ale charyzmatyczną i potrafi przebić się do odbiorcy jednak nawet on nie ma szans z propagandą pisu i sposobem w jaki prowadzą politykę. Podejrzewam, że bliżej wyborów znowu skłócą konkretnie ze sobą pół Polski, poszukają jakiejś dobrej koalicji i jakoś to będzie. Choć ostatnie wybory były na styk to może jednak jakiś tam roztop idzie a z drugiej strony
@Sekularyzacja: hah elektorat pis nie odbiera żadnej lekcji. Niedługo będzie następny rząd który będzie się musiał z tym gównem bujać i za parę lat znowu jakieś miernoty obsrajtki i inne maowieckie wkroczą na białym koniu z jakimś menelowym plus i łosiemnasto emeryturo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O ile w każdym narodzie świata są debile to polacy to naród jednak z natury kolektywnie głupi w porównaniu z szeroko
@Sekularyzacja: Ci zatwardziali jeszcze są na etapie wyparcia. Kiedy zaczynasz mówić czego w kraju brakuję, jakie są zmiany cen, jak hurtownie nie wydają towaru i podbijają marżę to w odpowiedzi usłyszałem ostatnio ''#!$%@? Pan, za moich czasów niczego nie było, teraz jest wszystko!''. No cóż na takich ćwokach nabija się marżę 100% ¯\_(ツ)_/¯ Jak dalej kwiczą to każesz im #!$%@?ć do Castoramy gdzie zapłacą 300% XD
@Sekularyzacja po co samemu myśleć nad powodami rosnących cen skoro TVPiS podsuwa gotowych winnych: Tusk, Niemcy, przedsiębiorcy etc. Wątpię że żelazny elektorat (czyli m. in. niestety moi dziadkowie) zmieni źródło z którego czerpie światopogląd i opinie o obecnej sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Sekularyzacja: Ja mam wrażenie że ludzie obwiniają pandemie, unie europejską, przedsiębiorców a inflacji nie rozumią.

Najgorsze jest to że inne opcje polityczne wcale nie są jakieś super.
Dziś, ich elektorat odbiera bolesną lekcję ekonomii (inflacja) i będzie jeszcze bardziej dotkliwe. Zwykli ludzie, do których ofertę kierował PiS zaczynają zauważać, że niszczenie biznesu wpływa na ceny w sklepach.


Wątpię