Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdybyście mieli do wyboru poniższe kobiety, którą wzielibyście do związku? Można wskazać tylko jedną opcję.

1. Średnia z wyglądu, przeciętnej inteligencji, mierna praca, wierna, miła, zrównoważona, bez bagażu emocjonalnego.
2. Średnia z wygądu, inteligentna, dobra praca, zabawna, wierna, miła, zrównoważona, ale miała kilka ONS na koncie.
3. Dość ładna, inteligentna, dobra praca, zabawna, ale rzadko chce uprawiać seks (2 razy w miesiącu).
4. Bardzo ładna, przeciętnej inteligencji, trochę próżna i roszczeniowa, rakieta w łóżku.
5. Bardzo ładna, inteligentna, zabawna, ale w przeszłości była prostytutką.
6. Bardzo ładna, inteligentna, zabawna, ale w przeszłości zarabiała na seks-kamerkach.
7. Bardzo ładna, inteligentna, zabawna, ale ma dziecko z poprzedniego związku.
8. Samotność do końca życia.

#zwiazki #pytaniedoniebieskichpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #ankieta #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610e8bbd6513ce000a3add23
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 12
Dyspozytor Wykopu: W sumie bardzo ciekawy post.

No to ja bym zrobił tak - odrzucił bym kolejno:

- 2 bo dla mnie ONS to zwykłe #!$%@?. Nie toleruję takich rzeczy i koniec. Zresztą raczej takie osoby nie są wierne.
- 5 ponieważ nie był bym w stanie zaakceptować osoby która była prostytutką.
- 6 ponieważ również ciężko było by mi to zaakceptować. Zależy co by robiła przed tymi kamerkami ale zasadniczo