Wpis z mikrobloga

Olej kobiety/związki bro! Zainwestuj w siebie ten czas. Najważniejsze to własny rozwój i pasje bro!

Doradziły wykopki, gdzie 99% pisząc to #!$%@? u janusza w fabryce smrodu, a ich pasje to jbzd, wykop i gierki xD

Brzmi co najmniej jakby pracowali 20h nad stworzeniem swojego imperium deweloperskiego, a 3/4 z nich mimo tego zainwestowanego czasu we własny rozwój nie wyjdzie z magazynu/produkcji/budowy przed 30stką xD

Ale się obudzicie z ręką w nocniku po 30stce. Z waszymi mordami, sylwetkami i podejściem do życia to będziecie latać jak pieski za rozlazłymi rozwódkami 80kg, 38 letnimi, z 2 bachorami, jak was samotność #!$%@?.

#blackpill #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #antynatalizm
  • 65
Już sobie wyobrażam jak wraca taki wykopek po 10 godzinnej zamianie u Janusza do pustego domu i skleja jakieś uboty z papieru w ramach pasji. No #!$%@?, stare dziady mają mniej ponure życie xdd


@Jackdanielov: oj kogoś ogarnie smuteczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EastWestEast: w ogóle nie jestem. Ja jestem ucieleśnieniem kobiecych pragnień z ryjem 6/10. A tak poważnie to jestem w nieformalnym związku ze stażem powyżej roku. Od 18 roku życia nie miałem okresu żebym dłużej niż miesiąc był bez dziewczyny. Życie w pojedynkę nie ma żadnego sensu. Żadnego #!$%@?