Wpis z mikrobloga

@derton778 Typo sam sobie wmawia, że jego gruz jest prawilny, ciekawe czy tak samo będzie prawilny przy pierwszej usterce. Szczególnie, że jakość wykonania Dacii woła o pomstę do nieba. "Dacia to już lepiej Riksze kupić" PS jeździłem dwoma modelami dacii na co dzień, auta nawet roku nie miały a problemy już się pojawiały. Przy 60 000 przebiegu miałem czasem problem z wrzuceniem biegu i to nie raz jadąc pod górę. Czyli wciskam
  • Odpowiedz
@derton778: clio w tym roku kupiliśmy z kobitą z tym silnikiem i też oczywista LPG, fajno się tym jeździ no i dość dynamiczny wozik. Włączenie na obwodnicę, 3 gaz w podłogę do 120 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lubię ten wozik.
  • Odpowiedz
@derton778: Nie jeździłem i podziękuję. Wystarczy mi w życiu Dacii. Dislami jeździć nie lubię no chyba, że przyjdzie jechać mi autobusem tu robię wyjątek. Only Benzyna. Ogólnie śmiech, że się tym jarasz i przechwalasz jak to jest autko nowe, daj temu kila lat a zobaczymy co się zacznie dziać.
  • Odpowiedz
Ogólnie śmiech, że się tym jarasz i przechwalasz jak to jest autko nowe, daj temu kila lat a zobaczymy co się zacznie dziać.


@Lardor: Wybacz, ale brzmisz trochę jak jakiś januszpassattdi który mówi 'trzeba było kupić używaną markę premium' xD
  • Odpowiedz
@Krs90: ale ja nie piszę, że używaną. Jak miał bym nowe auto kupować, to tylko Mazda na ten moment. Za dużo miałem doczynienia z nowymi Daciami i Fiatami.
  • Odpowiedz
@derton778: Święte słowa Mirku. Jak to mawiają: uderz w stół, a nożyce się odezwą. Już się właściciele szmelcwagenów plują po brodach z oburzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szerokości. Ja mam od roku Dustera z tym silnikiem i nawet on daje radę.
  • Odpowiedz
@derton778: 1.0 ile xddddd mój trabant ma nawet 1.1 Matko bosko pewnie szlifierka z turbiną. Nie tyle co dupa piecze co mnie dziwi wybór Dacii. Wolał bym na twoim miejscu zainwestować ciut więcej i kupić coś co ma ludzki motor. To jest samochód na max 4 lata pewnie masz 3 cylindrowy silnik w dodatku?
  • Odpowiedz
@Oaken_arm: czekaj do końca gwarancji panie kolego zobaczysz co się zacznie z tym dziać. Znajomemu teraz w Chevrolecie skończyła się gwarancja i nagle zaczynają się problemy ze wszystkim.
  • Odpowiedz
@derton778: Jak z jakością wykończenia w środku? Z podobnego budżetu to jeździłem ostatnio nowym Fiatem Tipo i Renault Clio. O ile Clio było całkiem fajnie wykończone jak na tą cenę, to Tipo było tak słabe, że wolałbym 10 letnią klasę średnią, która pod każdym względem byłaby lepsza xd
  • Odpowiedz