Wpis z mikrobloga

Czołem!
Ledwo założyłem konto na wykopie, a już dostałem osiągnięcie ekshibicjonista ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No ale dobrze, niech będzie! Nie wiem czy obecność tutaj jest dobrym pomysłem, ale (pomijając fakt że mam usunąć konto) dlaczego by nie? ¯\_(ツ)_/¯

Zawodowo zajmuje się fotografią, funkcjonuję w okolicach Krakowa/Olkusza/Katowici jeśli ktoś miałby jakąś fuchę,na przykład zdjęcia biznesowe, wizerunkowe, sesje indywidualne (w tym na tindera i wszelkie tego typu tałatajstwa), czy zdjęcia wnętrz to oczywiście polecam się serdecznie.

Potencjalnie zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną, albo przez formularz na stronie

Śmiało można zaplusować ten wpis, konta na razie nie usunę, za to pozdrawiam Was serdecznie i taguje:
#fotografia #fotograf #krakow #katowice #lukaszosuch
lukaszosuchpl - Czołem! 
Ledwo założyłem konto na wykopie, a już dostałem osiągnięcie...

źródło: comment_1628595524dZx4ex1ggUDSTM59fE1mC4.jpg

Pobierz
  • 36
@marcel_pijak: wykop przeglądam od kilku lat i byłem obserwatorem wielu wspaniałych afer (na przykład Willa Karpatia czy Mumme) więc to nie jest dla mnie jakaś ogromna nowość. Teraz jestem na etapie wychodzenia z depresji (trochę życiowych zawirowań) i w związku z tym większej hm... aktywizacji zawodowej :) W związku z tym pomyślałem że może warto jednak trochę pomirkować - może dzięki temu uda się nawiązać kontakt z jakimiś klientami, albo ktoś