Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
Mirasy, pijcie ze mno kompot!
Po 6 latach "utknięcia w jednej firmie jako mechanik maszyn i utrzymaniowiec ruchu" postanowiłem 9 miesięcy temu przejść do innej firmy na stanowisko asystenta kierownika utrzymania ruchu. Okazało się, że przez ostatnie 9 miesięcy pokazałem, że mogę i umiem więcej, niż mój przełożony.
Dzisiaj otrzymałem propozycję objęcia funkcji kierownika utrzymania ruchu i ją przyjąłem!! ( ͡ ͜ʖ ͡)

#chwalesie #pracbaza #emigracja #holandia #speedywholandii
  • 40
@BySpeedy: Motywujesz mnie tym wpisem. Też utknąłem ale w handlu, niby wysokie stanowisko, dobre auto i hotele ale wypłata na poziomie średniej krajowej + premia. Niby bezpiecznie a tak niedosyt. Na wszelki wypadek zrobiłem sobie uprawnienia G1,G2,G3 aktualne, wiele rzeczy potrafię ale odwagi Twojej brak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Subtelny_Prostak: panie, tak się wahałem, że musiałem przyjść na 3 rozmowy w tej firmie, żeby się upewnić, że robię dobry krok(rozmowy inicjowane przeze mnie). Słuchaj, nic mnie nie trzymało już w poprzedniej pracy poza ciepła posadka. Mam hipotekę, która mogę spłacac za najniższe brutto, więc ryzyko żadne i w sumie mozna zawsze zmienić pracę.