Wpis z mikrobloga

Konfa zrobiła najlepszą rzecz jaką mogła. Nie wiem jak można wymagać od narodowców żeby w jakikolwiek sposób wsparli TVN. Pamiętam 2014 i relacje TVNu z Marszu Niepodległości i nigdy im tego nie daruję. Telewizja, która od lat propaguje liberalny styl życia i prezentuje najgorsze z możliwych wzorce ma być teraz broniona przez ludzi, na których od lat szczuła? A zapomniałbym - TVP to też gówno i to jeszcze bardziej prymitywne.

#konfederacja #tvn #lextvn
  • 182
  • Odpowiedz
Zlikwidujmy wolne media


@Wykoppeel1230: Wy jesteście upośledzeni? Nikt nie likwiduje tvn tylko musi zostać sprzedany spółce z UE np Niemcom. Rozumiecie to czy jesteście na poziomie 5 latka?
  • Odpowiedz
Nie lubiłem Trwam ale wstrzymywanie im koncesji za rządów PO było złe, nie lubię TVN ale zabieranie im koncesji to zło. Wolność polega na tym ze decydujesz pilotem co chcesz ogladac. Ja nie chce ogladac wiec nie oglądam ale zakazywanie komuś takiej możliwości jest złe bo ktoś inny decyduje za ciebie. To ze nie piję wódki nie znaczy ze ktoś inny ma nie pic. Niech każdy decyduje o tym co go zniszczy.
  • Odpowiedz
Konfa zrobiła najlepszą rzecz jaką mogła.


@WszechpolakMW1: Ale będzie płacz jak ich TVP ani Polsat ani "zreformowany" TVN nie zaproszą do #!$%@? niczego, będzie debata bez konfederacji, wywiady bez ich polityków, ludzie co nie przeglądają grupek na fejsbuku nawet zapomną że taka partia istnieje.

Wtedy Konfederacja będzie dumna?
  • Odpowiedz
  • 0
@WszechpolakMW1 wczoraj u Olejnik wykopowy idol Sikorski ładnie podsumował aferę podsłuchową. Stwierdził, że to sztucznie rozdmuchana afera głównie przez tvn wykończyła ich rząd. Ale mimo to teraz ich wspiera, bo mimo różnych nieporozumień jest za pluralizmem. I to was, narodowych szkodników różni od liberalnych szkodników.
  • Odpowiedz
Telewizja, która od lat propaguje liberalny styl życia


@WszechpolakMW1: liberalny styl życia czyli wolny. Masz tutaj definicję jakbyś się zapomniał i napisał, że twoja wolnościowa partia głosuje za odebraniem wolności mediów.

Liberalizm (łac. liberalis – wolnościowy, od łac. liber – wolny) – ideologia i kierunek polityczny, według którego wolność jest nadrzędną wartością. Liberalizm ma charakter indywidualistyczny i przeciwstawia się kolektywizmowi. Innymi wartościami cenionymi przez liberałów są wartości demokratyczne i prawa obywatelskie
  • Odpowiedz
@WszechpolakMW1: Dokładnie tak jest.
W TVN jest taka sama propaganda, tylko podana w bardziej strawnym opakowaniu. Dobrze, że się wstrzymali pokazując, że nie będą brać udziału w plemiennych przepychankach.

Co do meritum i struktury właścicielskiej rzeczonej telewizji - to niderladzka spółka "słup" została powołana w celu obejścia obowiązujących przepisów, zabraniających pdomiotom zagranicznym posiadania większości udziałów w spółce TV - takie przepisy zostały uchwalone u zarania III RP. Po wejściu do UE
  • Odpowiedz
ja tam się za jakiegoś wielkiego wolnorynkowca nie uważam.


@WszechpolakMW1: to jest właśnie problem Konfy, że w walce o głosy poszli tak szeroko, że jak zapytasz dwóch członków Konfederacji o wolny rynek i niezależność mediów to jeden powie 'to podstawa zdrowego państwa', a drugi powie 'no spoko, ogólnie popieram, chyba że trzeba #!$%@?ć jakąś telewizję, która jest nie po naszej linii' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
O ile nie trawię lewackiego TVN to jak słusznie zauważyło kilka osób w ustawie chodzi o coś więcej, to kolejny krok do władzy absolutnej. Przecież poparcie dla pis skoczy o jakieś 10% jeśli nie będą ujawniane zadne nowe afery. Polacy mają pamięć złotej rybki niestety.
  • Odpowiedz
@Wykoppeel1230: wolne media praktycznie dzisiaj nie istnieją. Za mediami zagranicznymi pokroju TVN stoi ogromny kapitał i lobby zagraniczne. Wybór pomiędzy TVP and TVN to jak wybór między dżumą a cholerą.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak można wymagać od narodowców żeby w jakikolwiek sposób wsparli TVN.


@WszechpolakMW1: nie chodzi o wspieranie TVN

problem polega na tym, że ludzie nie potrafią myśleć procesami czy instytucjami

niezbędne są w kraju media niezależne od władzy i tyle, to nie jest tak że one się muszą wszystkim podobać, to nie jest tak że one mają być dla każdego etc

po prostu potrzebne są media niezależne od rządu i
  • Odpowiedz
@WszechpolakMW1: Tu nie chodzi tylko o TVN. Skoro są takimi wolnościowcem to czemu nie wspierają wolności? TVN gardzę tak samo jak tvpis, zreszta od kilku lat nie widziałem nic poza meczem w tv, ale to co się dzieje to ewidentne działanie ukierunkowane na zniszczenie/przejęcie niewygodnych mediów. Za chwile okaże się ze agore przejmą SSP (po przejęciu udziałów z ofe) później RMF i rzepa i jest komplet. Spoko, tylko co będzie jak
  • Odpowiedz