Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #toyota czy ktoś ma nowego Yarisa lub inną Toyote z IACC? Tempomatem z radarem? Nie potrafię go załączyć i nie wiem czy coś robię źle czy o co kaman. Ogranicznik ustawiam bez problemu, tempomat nie. Klikam przycisk tempomatu (w górę) i zapala się zielona ikonka na desce. Następnie środkowy przycisk klikam w dół (SET) aby ustawić prędkość i nic się nie dzieje. Gdy analogiczną rzecz robię z ogranicznikiem to ustawia się prędkość i komunikat o ustawionej wartości. Przy tempomacie nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pirooz - #motoryzacja #toyota czy ktoś ma nowego Yarisa lub inną Toyote z IACC? Tempo...

źródło: comment_1628785975x3w6XscIKNvlH4xRB8TlME.jpg

Pobierz
  • 7
  • 0
@Rejuvenate: No ale przecież muszę mu wyznaczyć jakąś górną granice do jakiej ma dążyć gdy nie ma przeszkód (czyt innych aut) w zasięgu radaru. Tak działa aktywny tempomat ( ͡º ͜ʖ͡º) poza tym nawet jak przełączyłem go na „zwykły” tempomat (przytrzymując przycisk tempomatu zamiast kliknięcia) to ten nie chcial ustawić prędkości
@Pirooz: I czego dokładnie z tej instrukcji nie rozumiesz kolego? Mam corollę, tam podobnie ustawia się tempomat. Wszystko masz napisane w instrukcji która wrzuciłeś, rób krok po kroku jak napisane i zadziała. Jak w którymś moment coś Ci nie zaskoczy to napisz dokładnie o co chodzi może uda mi się pomóc