Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@niggerinthebox: oni nawet propagandy nie umieją robić. zamiast sączyć jakieś sterowana komentarze, które powolutku stymulują powstawanie pożądanych opinii w głowach ludzi, to wsadzają kolesia, który codziennie od 7:00 wali po głowach takimi znaleziskami, tak jak w wiadomości po łbach emerytów.
w ogóle nie ogarniają że wykop to inne medium i inna struktura "odbiorców"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@niggerinthebox:
jak to czytam to mi się zaraz przypomina mój stary którego starałem się nauczyć korzystania z internetu. ale on na przykład mówi "eee, dzisiaj nic ciekawego na tym YouTube nie ma" (bo mu się nic ciekawego nie wyświetliło na głównej, a nie jest w stanie ogarnąć, że filmiki można sobie wyszukać samemu - ma myślenie takie, jak typowy użytkownik telewizora, i to jest nie do przeskoczenia.
ktoś, kto wymyślił koncepcję
@PoIand: naprawdę trzeba być istotą bezrozumną alby nadal bronić PiS po ich, już nawet nie fikołkach a cyrku jaki robią w Polsce. Założyłeś konto niedawno, jesteś zielonką, ojciec pewnie mocno za pisem w państwowej spółce, pewnie ci obiecał robotę jak napiszesz coś "fajnego" o PiSie a przy okazji pocisk po Tusku. Weź sobie odpuść bo nic z tego nie będzie. Człowiek myślący od razu wyczuje że IQ to raczej masz poniżej
naprawdę trzeba być istotą bezrozumną alby nadal bronić PiS po ich, już nawet nie fikołkach a cyrku jaki robią w Polsce.


@Ziemniak_z_piwnicy: Naprawdę trzeba być amebą, żeby z wpisu o platformie wywnioskować, że broni się pisu.

pewnie ci obiecał robotę jak napiszesz coś "fajnego" o PiSie


Gdzieś napisałem coś fajnego o pisie?