Wpis z mikrobloga

Ale jakie brzmienie


@eryk-polska: Jako kino domowe średnie bo do telewizora podłączysz je dziś tylko po optyku w DTSie z małym bitratem, do muzyki z kolei dużo lepsze by było stereo jak w poprzedniku. 10 lat temu były chwalone za mnogość wejść ale dziś podstawa to HDMI, BT i Intenet a nie tona kabli podłączona z tyłu i do tego żonglerka pilotem w zależności od tego co chcesz puścić. Dosłownie żonglerka,
@eryk-polska Nie wiem, nie kupowałem nic takiego od 2013 roku, nie wiem nawet co jest na rynku. Zauważyłem tylko jako wieloletni użytkownik że zestaw się zestarzał i podrożał na raz. Gdyby nie cena (nie tylko u ciebie, widzę że wszędzie jest drożej i ludzie kupują) oraz fakt że ciągle te głośniki produkują to nawet by mnie ten post nie zainteresował.
Ale jakie brzmienie

to co lepszego w tym budżecie geniuszu?


@eryk-polska: łupie basem, a nie brzmienie z małych satelitek. Słuchałem i tych, i starszego brata czyli Z5500 który gra trochę lepiej i nawet mam kilka (6?) mniejszych Z2300. To jest wszystko na jedno kopyto, z bardzo przeciętną jakością w tej cenie szczególnie jak chodzi o średnie i wysokie tony

Dziś porządne 2.0 zagrają lepiej, a basu im nie brakuje. Choćby Solo