Wpis z mikrobloga

@Volki: nie jestem
napisałem powyżej, że jestem z tych myślących

Łyse faszystowskie i nazistowskie łby nie są dla mnie odpowiedzia na problemy w europie.
Potrzebny jest polityk postępowy, inteligentny, ale też z rigczem, który działa zdroworozsądkowo, który umie się przeciwstawić jeśli uważa, że pewne rzeczy są najzwyczajniej głupie.
Czy taki w Polsce jest? Nie wiem, ale wiem, ze konfa i pis są tego przeciwieństwem.

Mnie osobiscie wkurza ta cala ideologia lgbtq++
  • Odpowiedz
@Mr_kolek:

tu pan bosak kilka lat temu propsuje onr


@komentator_2020: jestes niby ten myślący, a piszesz jak manipulant najgorszego sortu. Pan Bosak pochwalił działanie ktore podjął ONR, reszta to juz twoja manipulacja. Zresztą już kilka lat temu RN odciął się oficjalnie od ONR.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Gdyby był myślący to nie byłby ślepy na kontekst zdjęcia, które wrzuca, które było już omawiane tyle razy że nawet mi się nie chce, tak że pozostaje mi tylko podrzucić link, żeby bystrzak miał co zgłaszać.
genesis2303 - @Mr_kolek: Gdyby był myślący to nie byłby ślepy na kontekst zdjęcia, kt...
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: zdjęcie jest z któregoś obozu wakacyjnego prawicy, śmieszkowali sobie po prostu(nie żeby po Berkowiczu nie było widać wcale), tłumaczyli już w niejednym programie, na bank u Gozdyry było o tym z pół programu niedługo po tym jak się do sejmu dostali kilka miesięcy może. No ale dzisiaj to jest hur dur jaś śmiesz śmieć śmieszkować z hitlera.
  • Odpowiedz
@komentator_2020: no w tym ze ja na przykład proposuje pewne postulaty czy działania lewicy, ale to nie znaczy że proposuje lewicę jako całość. Bo jako całość uważam że robią więcej problemów niz pożytku. Dziwne ze nie odróżniasz tych dwoch zagadnień, jako jeden "z tych MYŚLĄCYCH"
  • Odpowiedz