Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zacząć rozmowy z #rozowypasek przez #internet żeby odpisała? ( ͡° ͜ʖ ͡°) staje na glowie żeby zainteresować typiare pisząc do niej w "ciekawy" sposób tzn nie jest to sztywno tylko podchodze na luzie odmosząc się do jej zdjęć/opisu, a i tak typiara nie odpisuje, nawet nie wchodzi w sekcje wiadomości i to laski w moim wieku (20-25) wiec juz nie 18 letnie gowniary. Na ulicy mnie wezma za creepa, to raz, a dwa w mieście nikt nie ma czasu rozmawiać, bo się spieszą. Tak naprawdę nie ma gdzie poznać, bo wszyscy się dzisiaj spieszą, a pisac do nich nie mozesz w internecie, bo nie jesteś znajomym/z rodziny no i jest powszechna prywatność. Czy mam pogodzic sie ze naleze do tagu przegryw? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niewiemjaktootagowac #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611947f0f81bf9000b2c6dad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
PolnaRozowypasek: #!$%@?ło cię? :) Stajesz na głowie, żeby przyspermić do dupy? :)

No dobra. :)

Jak nie jest tępą dzidą ( to niemożliwe) to napisz jej coś w rodzaju:

Cześć, przeiwjałem profile i nagle przeszyło mnie twoje genialne spojrzenie. Nie wiem, jesteś z "Melmak" czy rozstał się z tobą właśnie Superman?Niczego o tobie nie wiem, ale już wiem, że ty wiesz o mnie wszystko. Nawet jeśli niczego o mnie nie wiesz.
@AnonimoweMirkoWyznania: Raz, że niektórzy ludzie rzadko sprawdzają wiadomości od nieznanych osób, dwa, że to dla większości ludzi jest creepy - bo ktoś cie stalkuje w necie, bo podoba mu się twoja "maska" social mediowa. Odpuść takie sposoby bo czeka cię masa rozczarowań i zadręczanie się laskami z neta z masą reszty przegrywów. Zaczepianie kobiet na ulicy jest spod tego samego znaku - creepy. Chyba, że faktycznie masz niesamowitą charyzmę, jesteś ubrany