Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Decyzja o wymianie mi9 była przypadkowa gdy stłukła mi się cała tylna obudowa. Research zrobiony więc huawei p40 pro, mi11, s20 ultra czy oppo find x3 Pro. Choć brak GMS jest kłopotem do obsługi telefonu to wybór padł na hułałeja. Jutro odbieram paczkę i chciałbym się przygotować w jak najprostszy sposób uzupełnić najpotrzebniejsze aplikację ipko, halifaxy, revolut, fb, whatsapp, Gmail, g mapy. Sposób udostępnienia aplikacji z telefonu na telefon jest możliwy i czy aplikacje działają poprawnie? #huawei
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adrian-muffinz: aurorastore zainstaluj i z niego pobieraj apki których nie ma w sklepie Huawei

Ale nie polecam się ładować w #!$%@?, nawet jak doinstalujesz microg to powiadomienia push z np. Whatsappa i tak mogą nie przychodzić jak telefon dłużej leży.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikiedbp: obawiam się tego, ale jak zobaczyłem w cenie 2100zl za nówkę huaweia. Gdy za takie oppo musiałbym dać z 3200 minimum . To stwierdzilem, że testujemy. Zawsze omijałem tego chinola na korzyść xiaomi i teraz brak mu jednej z ważniejszej funkcji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mc_ambasador: na razie siedzę jeszcze na mi9. Huawei w domu czeka na flashowanie do starego rom'u by wgrać googlefier. Wczoraj dopiero zamówiłem przejściówkę otg na USB A. Jak znajdę czas jutro to wgram, bo to kwestia godziny. Minus taki, że brak aktualizacji. Siedzisz na starym Romie sprzed roku. Plusy takie że udało mi się kupić p40 pro za 320funtow. Na coś lepszego musiałbym dać 2x więcej.
  • Odpowiedz